1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tanınmamış bitkiler

Başlığı 'Bitkili Akvaryum Portalı' kategorisinde erdal duneray tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. erdal duneray

erdal duneray

İsim:
    Erdal duneray
    Arkadaşlar uzun zaman dır araştırıyorum fakat birtürlü vakit bulupda burda sizlerle paylaşamıyordum bu gece uykum kactı gecenin saat 03 ü ben oturdum burda sizlere uzun zamandır paylaşmak istediğim bitki türlerini göstermek istiyorum resimler alıntıdır öyle güzel resimler varki buyrun kararı siz verin.

Uploaded with ImageShack.us

Kaynak:
    http://images.google.com.tr/imgres?...=/images?q=Pellia&hl=tr&sa=G&gbv=2&tbs=isch:1
    buyrun yorum sizin
    Saygılar.

2. muratozturk

muratozturk

İsim:
    murat öztürk
    Harika görünüyorlar Bunlardan birer paket istiyorum diycem ama nerden bulacaz

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ellerine sağlık gerçekten muhteşem görünüyorlar. Ülkemizde ne kadar bulunabilirler bilemem ama olsa iyi olurmuş gerçekten.

Teşekkür ederiz...

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Erdal bey paylaşım için teşekkürler ilk resimdeki bitki gerçekten çok güzel.

5. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Aşağıdakiler, Lunularia cruciata adlı bitkilerdir. Direkt ışık gelmemelidir. Gölgelik ve rutubetli ortamları severler. Suyun tamamen altında kalmamalıdırlar. Paludaryum tipi akvaryumlar için uygundur. Çürükçül bir bitkidir. Ülkemizde doğal olarak bulunurlar. Bizim burada epey var bunlardan.

Sayfayı Paylaş