1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tang Türleri Sanıldığı Kadar Masum mu?

Başlığı 'Tang Balıkları' kategorisinde Pennywise tarafından 16 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Peki ya bunlar :) images (2).jpg

corax bunu beğendi.
  2. nhtkmn

nhtkmn

Yer:
    Kadıköy
    İsim:
    Nihat EKMEN
    Bunlar mercanları görünce korkar kaçar tentaküllerden :):)

MESUT_KERİM ve Pennywise bunu beğendi.
  3. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Halt etmişsiniz,kaçarmış.Onlar büyüyüp mercanların canını okuyacakları günü bekliyorlardır.Sakin sakin takılan blue bir gece normal cici huylu bir balık olarak yatıp sabahına dellenmiş bir karakterle uyanıyormuş :D

nhtkmn bunu beğendi.
  4. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Aslına bakarsan palyacolardan soğuma nedenlerim çok. Lpsleri onlar da çok rahatsız ediyorlar. Örneğin elegance coral onlar konak edinene kadar hiç sorun yaşamamıştı. Hatta bir ara 2 tane kocaman duruyorlardı. Sonra birdenbire küçüldüler ve öldüler. Sebebi soytarılar konak edindi.
    Elimi isirmalari yüzünden devrilen mercanları, yerinden memnun olmayanları bile oynatamiyordum. Zaten yavru alma ihtimalim de yok o sebeple çıkardım. Belki birgün karşıya gecersem Alpiye ugrarim sekillilerden 1 çift alırım.

Blue tang meselesine gelince protein ağırlıklı besledigim de doğrudur. Sebep bu da olabilir.
    Balığın kimyasını da bozmuş olabilirim. Bu başlıkta doğru yolu da buluruz.

Sürü halinde yine de çok güzeller

Yalnız olmadığımı biliyordum :)

Düzenleme: 16 Şubat 2016
    Alparslan ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  5. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Şu sürüden bir yapayım ben en iyisi! Çirkinmişlermişler peh! Dünya dadlısı bunlar ya. Karizmatik değiller, kabul ama adamların karizmaya ihtiyacı yok bikere!

6. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Yaw iyi hoşta buyudukce cirkinlesiyor bunlar. Bende varde el kadar artık baktigimda tipini.. diyesim geliyordu sonra da gonderdim zaten tanktan :)

basma tulumba bunu beğendi.
  7. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Büyüt SAT başkan ben 100e aldım 170e sattim 2 senede 1e 1.7 arsa kazandirmaz valla :)

MESUT_KERİM ve corax bunu beğendi.
  8. Nadir

Nadir

Yer:
    Karabük/SAFRANBOLU
    İsim:
    Nadir AYAĞ
    Ben de kopan mercan kafalarını görüyorum ama tankımda bluetang yok. Bicolor blenny acıktığı zaman çatır çutur yiyiyor. Özellikle Leather coral'ı çok seviyor...

Sayfayı Paylaş