1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tankımın yeni dekoru ve bitkileri

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde ciklet1 tarafından 7 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. ciklet1

ciklet1

Balıklar:
    1d+2e platy
    2d+1e moly
    1d+1e bronz çöpçü
    2d+1e gurami
    Bitkiler:
    Cabombo
    elodoa
    saz
    java moss

Aydınlatma:
    1adet daylight 1 adet grolüx

Yemler:
    sera granül yem,dip yemi,karışık cichled yemi
    Filtre:
    electus 400 şalale filtre
    Tankımdan kareler:

video:

1saat sonra ekliyecepim :(

2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Harun kardeş balıkların ve tankının sana daha uzun süreler keyif vermesini ve sağlıklı balıklar yetiştirmeni dilerim.. Keşke tankınıda biraz genel olarak görebilseydik o şekilde fotoğraflarda eklersen daha çok şey söyleyebiliriz.. Görünen o ki balıkların ve bitkilerinin keyfi yerinde gibi..

Başarılarının devamını dilerim.. (Video demişsin 1 saat diye 5 gündür nerde videomuz bakiyim) ;)

3. ciklet1

ciklet1

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Bak böyle daha anlaşılır olmuş eline sağlık Harun kardeş... Tankın ve balıklarınla hoş vakit geçirmeni dilerim.. Ama gurami'lerine dikkat et canlı doğuranlarla beraber yaşatılması uygun olmayan balıklardır.. Zamanla dayılanmaya başladıklarında diğer canlı doğuranlarına tankı dar edecekler ve yavruların hepsini temizleyeceklerdir. Üzgünüm.. Balık beslerken hangi balıkların hangileri ile iyi geçindiğini akvaryumcunuza sormayın siz araştırın.. Her akvaryumcu bir değildir , yaşar diyenler ya işi bilmediklerinden yada akvaryumculuğun tüccarlık duygusunun ağır bastığından derler.. Gerçek akvaryumcu hem bilgi verir hemde uyumlu balıklar konusunda yeni hobicilere yardımcı olur..

5. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Aynen katılıyorum. Harun tankın da gayet güzel görünüyor. Ama Guramileri elden çıkar derim.

Sevgilerimle...

6. ciklet1

ciklet1

Şuana kadar gurmilerle canlıdoğuranlar arasında en ufak bir problem bile çıkmadı çıkarsada adres belli MELİH abi :D

7. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Harun eline koluna sağlık,güzel bir tank olmuş.Guramiler için bende arkadaşlara katılıyorum.
    Gurami balığı garibtir,2_3 ay bakarsın çok sakindir.Birde bakmıssın tüm balıklara vurarak öldürmüş(Akvaryumcu tecrübesi)

8. ciklet1

ciklet1

Abi guramiler yavru çöpçüyü mahfetmiş yüzgeçlerini yemişler komple ayırdım.Ne yapıcam bilmiyorum.

9. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Guramidir ne yapsa yeridir. ;) üzgünüm Harun kardeş ama işte tecrübeler böyle ediniliyor ne yazık ki.. Biz seni uyarmıştık ama sakalımız yok ki sözümüzü dinletelim. ( ya ama o gün sakallıydım ben ya huh: )

10. MertBalim

MertBalim

İsim:
    Mert
    Akvaryumunun yeni dizaynı güzel olmuş keşke genel bir fotografta koysaydın

Sayfayı Paylaş