1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tank siparişi için yeni hobiciye tavsiye lütfen

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde HasanCan tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. HasanCan

HasanCan

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Hasan Can
    Sarı prenseslerim için yaz aylarına kurmayı düsündüğüm akvaryum için hala bi karar veremedim filtredir ısıtıcıdır kumdur kayadır filan tamam da tank için yardım istiyorum tankımı petshopdan alınan güvensiz ve pahalı bir ürün almak yerine kendi istediğim ölçülerde güvenlikli ve daha az maliyetli olan bir camcıya yaptırmak istiyorum ama siparişi verirken nelere dikkat etmeliyim nelerin olmasını istemeliyim kayıt kusak nereden olmalı cam kalınlığı kaç mm olmalı veya kaç mm olursa kayıta kusağa ihtiyac var bu tanka hf-600 şelale filtre takıcam o yüzden 250 lt yi geçmesin münkünse tankın hacmi lütfen tecrübeli arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum şimdiden teşekkürler.

2. korkmazm52

korkmazm52

Yer:
    Ordu
    İsim:
    Murat KORKMAZ
    Cevapları bende sabırsızlıkla bekliyorum. zira bende dün 300 lt ilk akvaryum sparişi verdim ve kurulum hakkında tecrübeli aktivistlerin tavsiyelerine ihtiyacım var.

3. korkmazm52

korkmazm52

Yer:
    Ordu
    İsim:
    Murat KORKMAZ
    Bu arada 100*50*60 ebatlarında akvaryumu mdflam mobilydan 400 tlye spariş ettim. akvaryumda kayıt ve kuşaklar, ışıklandırma ekipmanı( floresanlar hariç) buharlaşmayı önleyici can kapak vs. full olacak.

4. HasanCan

HasanCan

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Hasan Can
    400 e harbiden iyi sizinki bende o kadar nakit olmadığı için mobilsasız sade istiyorum öğretmen olamadık daha malum :)

5. furkant

furkant

Yer:
    İstanbul
    100-40-50 . 250 liraya mobilyalı olarak görmüştüm isteyene öm. atarım reklama girmesin :)

6. HasanCan

HasanCan

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Hasan Can
    Bana özelden atar mısın bekliyorum.

7. furkant

furkant

Yer:
    İstanbul
    Yolladım.

8. HasanCan

HasanCan

Yer:
    İZMİR
    İsim:
    Hasan Can
    Teşekkür ederim de nakliye bize aitmiş biz Antalya dayız dükkan İzmir de en ez 50-100 de nakliye vercğiz etti sana yine 300-350 en iyisi Antalya da yapım :)

9. furkant

furkant

Yer:
    İstanbul
    Verdiğim sitede araştırma yapın Antalya'da da görmüştüm. :) Kolay gelsin.

HasanCan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş