1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tank Yaptırma Konusunda Yardım

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde boom0506 tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. boom0506

boom0506

İsim:
    batu han
    Arkadaşlar akvaryum yaptıracağım Etimesgutta ki camcılar 100 lira dedi. Güvenilir bir akvaryum sitesi önerebilirmisiniz.

2. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Ölçüler ne?

3. boom0506

boom0506

İsim:
    batu han
    60 40 50 yada 60 40 40 kaç mm cam gider ve ne kadar olur

4. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Hazir al veya sitelerdeki akvaryumculardan birine yaptir uygun olur. 6 mm yeterli.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Akvaryum alirken çıkma camdan yapıldığını anlamak zor güvenmek lazim. Baktiginda da çiziksiz olması gerek

6. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Sitelerde yaptırırsan o akvaryum 50 lirayı geçmez, belki 3 lira 5 lira daha uygun bile olur.

7. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    Ankara sitelerde Ali Kuştepeli diye bir usta var benim bildigim tanıdığım o baya önemsiyor yaptıgı işi ve yanına gitme imkanınız olursa gercekten ilgi ile yaklaşık elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan güleryüzlü bir usta.googleda ali Kuştepesi yazinca geliyor iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

İnsan dilinin altında saklıdır.

8. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Ali Kuştepesi iyi bir insan ama işini zamanında teslim etmiyor.150x60x60 mobilyalı tank siparişimi tam 4 hafta geç teslim etti.Malı teslim almadan ödeme yapılmamasını tavsiye ederim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veysel bunu beğendi.
  9. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    O konuda bazen sizinde şanssızlığınız gibi durumlar yaşanmış kimisinin şansınada belirtilen tarihte teslimatı olmuş ama neticede akvaryumdaki işçilik ve kalite kendini affettiriyor diye düşünüyorum

10. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Mesut'ta oraya yaptırdı geç teslim etti, artı olarak da arka cam neredeyse bir cm kısa geldi, sump istediği ölçülerden küçük yapıldı. Canı sıkılmıştı ilk zamanlar baya.

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  11. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    Abi cam için bildiğiniz bir yer var mı önerebileceğiniz?birde bu cam fiyatları ne kadar mesela 10 mm extra clear her tarafı CNC yada makine rodajli cam gibi.

12. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Ben o adamdan çektim arkadaş Veysel kisaca anlatmış ne isciliginden nede teslimattan memnun kalmadim. Veysel cam fiyatindan daha uyguna yaptırmıştı tankini bir danışın.

veysel bunu beğendi.
  13. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Ben sitelerde başka bir akvaryumcuya yaptırdım, sadece cama cam rodaj da el rodajı 10 mm camdan 100x50x30h 50 liraya. Çok uyguna geldi. Ama buna makine rodajı olsun deseydim 120 lira olacaktı.

14. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    Peki abi makine rodajı ile el rodajı arasındaki fark öyle illa makine rodajı olsun diyecek kadar değil galiba ki sen makine yaptırmamışsın doğrumu abi. Birde o 50 liraya yaptırdığın camlar extra clear mıydı?

15. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Yüksek litreli akvaryumlarda rodaj gerekli, neden dersen camların kenarları rodaj yapılmazsa ileride silokona zarar verip sızıntı yapabiliyor. Tabi bu konuştuğumuz benim gibi cama cam tank düşük maliyetli bir tank. Sen sipariş verip mobilyalı tam takım bir tank istersen zaten gereken şekilde yapılıp teslim ediliyor.
    Hayır extra clear cam değil.

16. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    Abi öyle emin olduğunuz önerebileceğiniz bir yer varmı acaba iletişime geçip bilgi almak isterim.

Sayfayı Paylaş