1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tapatalk yardım

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Adnanisanur tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Arkadaşlar general mobile discovery telefonum var tapatalk uygulaması yüklü daha önceleri foruma kolayca resim yükleyebiliyordum ama ne olduysa bilmiyorum sürümdenmi kaynaklı foto yüklemesi yapamıyorum fikri olan varmı yardım lütfen teşekkür ederim.

Discovery cihazımdan gönderildi

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Sunucu hataları içinde söz ettiğiniz kayıtları gördüm, zaten kayıtlar da sizin upload için zorlamanız sonucu panele düşüyor. Diğer tapatalk kullanan arkadaşlar sorun olup olmadığını yazarlarsa iyi olur. Tapatalk ne yazık ki sorun çıkarabiliyor, fotoğraf boyutlarını kontrol edin, fazla büyükse kabul etmez. Forum alt yapısında sorun görünmüyor.

3. Abi bilmiyorum benmi beceremiyorum anlamadim gitti neyse diğer kullanan arkadaslar nasil yapıyor bir dinliyelim teşekkürler temel abi.

Discovery cihazımdan gönderildi

4. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Android için sorun olabilir Adnan bey, forumda bir kişide daha var bu sorun ben ios cihazlı tapatalk da sorunsuz yüklüyorum. Android için tapatalk güncellemesini beklemek gerek bence

harfuzmani ve Adnanisanur bunu beğendi.
  5. hobicii

hobicii

İsim:
    gorkem demir
    Bende tapatalk kullanıyorum ben resim yuklemekte degilde goruntulemede sorun yasıyorum ya .

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş