1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tatlı Su Akvaryumu- Bitkili İçin ve Diğer Malzemeler

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde basma tulumba tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Merhaba,
    Yeni proje yüzünden ve ilgilenemediğim için tatlı su akvaryumumu satıyorum.
    Ölçüler 65*45*50h...
    Akvaryumu 2 ay kadar önce, geçen sene yaptırmış ancak 1 ay kullanmış bir hobiciden aldım.
    Ben de toplam 1 ay kadar kullandım. Oldukça temiz ve yenidir.
    Kapağında 6 adet Sylvania Grolux ve Aquastar T8 florasan vardır. Flolar en fazla 1 ay kullanılmıştır.
    Mobilyalısı ceviz rengidir ve suntadandır. Dolabı içi dışı her tarafı tertemizdir.
    Fiyatı 250 TL'dir.

Bunun yanında 1 hafta bile kullanılmamış Ista 95 gr CO2 seti aldığımın yarısı olan 75 TL.
    Ve 25 Litre JBL Manado kum, aldığımın yarısı olan 50 TL'dir. (Kumun çoğu kuru olarak torbasındadır, ıslak kısım kurutulup verilebilir.)
    Yine en fazla 1 ay kadar kullanılmış 2x1000 L/h gücünde şelale özellikli iç filtre yarı fiyatı olan 25 TL'dir.

Ekli Dosyalar:

veysel bunu beğendi.
  2. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Merhaba,
    Yeni proje yüzünden ve ilgilenemediğim için tatlı su akvaryumumu satıyorum.
    Ölçüler 65*45*50h...
    Akvaryumu 2 ay kadar önce, geçen sene yaptırmış ancak 1 ay kullanmış bir hobiciden aldım.
    Ben de toplam 1 ay kadar kullandım. Oldukça temiz ve yenidir.
    Kapağında 6 adet Sylvania Grolux ve Aquastar T8 florasan vardır. Flolar en fazla 1 ay kullanılmıştır.
    Mobilyalısı ceviz rengidir ve suntadandır. Dolabı içi dışı her tarafı tertemizdir.
    Fiyatı 250 TL'dir.

Bunun yanında 1 hafta bile kullanılmamış Ista 95 gr CO2 seti aldığımın yarısı olan 75 TL.
    Ve 25 Litre JBL Manado kum, aldığımın yarısı olan 50 TL'dir. (Kumun çoğu kuru olarak torbasındadır, ıslak kısım kurutulup verilebilir.)

Yine en fazla 1 ay kadar kullanılmış 2x1000 L/h gücünde şelale özellikli iç filtre yarı fiyatı olan 25 TL'dir.

Akvaryumu alana filtre hediyedir. Cidden güzel akvaryum, fiyat desem pahalı değil ancak hiç talep olmaması ilginç :(

3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Akvaryum benim Burhan, satıştan kaldırabilirsin.

4. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Senindir Veysel Abi. Konu kilitlenebilirdir...

veysel bunu beğendi.
  5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Okey, Burhan görüşürüz. Hayırlı olsun.

Sayfayı Paylaş