1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tatlı Su Eheim marka

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde masymcan tarafından 26 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. masymcan

masymcan

İsim:
    cemal can
    Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. eheim 2228 marka dış motor , eheim marka 300wat ısıtıcı diyer markalara göre nasıldır. Fiyat, kalite olarak soruyorum. Üstadlara şimdiden teşekkürler.

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: Tatlı Su Eheim marka

Eheim herzaman iyidir.super:gif

3. Heliak

Heliak

İsim:
    Anıl

Eheim 300 watt ısıtıcıda kalibre sorunu var bunu bilmenizde fayda var. İleride biraz sıkıntı çekersiniz. Ben aldığımda sorun yoktu bir ay sonra felan ısıtıcıda 26 derece ayarlı iken 30 dereceye çıktığını gördüm. Kalibre edilmesi gerekiyormuş. Şuan kalibresini ayarladım 26 derecede hep sabit duruyor.
    Kalibre sorunu dışında gerçekten çok iyi.

4. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım

Eheim akvaryum konusunda en kaliteli marka ... Yani , tartışmasız Eheim :F ...

5. masymcan

masymcan

İsim:
    cemal can
  6. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım

Bence uygun .... Adam 330 litre akvaryum ve bütün ekipmanları ve mobilyasını 1000 TL'ye satıyor... Bence uygun değil , ucuz... Ama bu tür işlerle daha yakından ilgilenenler daha iyi bilir.... :bilmem:

7. masymcan

masymcan

İsim:
    cemal can

kalibre sorununu nasıl hallettiniz ?

8. Heliak

Heliak

İsim:
    Anıl

3 tane derece ile suyun kaç derece olduğunu ölçtüm. Sonra sıcaklıktan emin olduğumda ısıtıcının fişini çektim. Isıtıcının tepesinde bulunan kırmızı halkayı (Ok işareti olan) derecelerin gösterdiği sıcaklığa getirdim. Tekrar çalıştırdım. Şuan sabit. 2 derece 26'yı gösteriyor 1'i ise 27'yi.

Sayfayı Paylaş