1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tatlı Su Portalı

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde wuslat tarafından 29 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. wuslat

wuslat

Yer:
    Mersin
    İsim:
    yalçın özdemir
    Tatlı su portalı bende gözükmüyor kapatıldımı acaba...

2. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Ben sıkıntısız giriyorum.Ama portal giderek daha çok tuzlusu alanına yöneldiğinden portal gönül koymuş ve "Göstermiyorum arkadaş.İhmal ediliyorum" demiş olabilir ;)

vanlyy bunu beğendi.
  3. adasukran

adasukran

İsim:
    aydin dogan akkus
    Bende tatlı su göremiyorum

4. Sayın Forum Yönetimi duyuyorsunuz değilmi?:)

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Tatlı su forumları açık, küçük bir çalışma yapıldı, şimdi görüyor olmanız gerekir. Tatlı su forumlarında değerli makale ve paylaşımlar bulunuyor, kapatmak gibi bir düşüncemiz yok.

Daha evvelde aslında yazdım, tuzlu su ön planda forumda ama bunun nedeni bence biz değil sizlersiniz. Tuzlu su forumlarına çok değerli eklemeler, konu güncellemeleri ve birçok sadece burada bulunan yenilikler ekleniyor. Bunda bizim de payımız var evet, çünkü çok değerli açılımlara imza atan, ilgilenen, insanları teşfik eden bizleriz. Fakat biz de tuzlu su akvaryum sahibiyiz.

Tatlı su akvaryumu sahibi olan ve belli bir tecrübeye sahip olan sizler nasıl bir ilgi verdiniz? Buna yöneticisi dahil, üstad üyesi, özel üyesi vb. dahil. Kısaca tatlı su hobicisinde iş yok. :)

Açık ve öz yazdım ama çatlardım yazmasam. Kısaca vereceksin ki olacak Eray, canlı tutacaksın, güncelleyeceksin, yenilikleri paylaşacaksınız. Bak o zaman ne oluyor görün.

Örnek olarak, ben tatlı suya ağırlık verseydim o forumlardan çıkamazsınız ama hangisini yapalım? Top sizde, topu ya göğüsleyin ya da sızlamayın.:)

7. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Ağabey bilgim olsa katkı yapayim.Ama benim yapacağım katkı yol göstermez yoldan çıkartır adamı :)

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  8. adasukran

adasukran

İsim:
    aydin dogan akkus
    tamamdır

9. wuslat

wuslat

Yer:
    Mersin
    İsim:
    yalçın özdemir
    Teşekkürler...

10. k.namalir

k.namalir

Yer:
    istanbul"
    İsim:
    kürşad namalır
    Hani derler ya cuk diye :) elimizden geleni yaparız diyicemde ben yeneyim :)

Sayfayı Paylaş