1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

tatli sudan deniz akvaryumuna gecis 120x40x60

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde miozer tarafından 20 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. miozer

miozer

İsim:
    mutlu idris ozer
    oncelikle merhabalar herkese
    tatli su akvaryumundan gecis icin neler gerektigine forumu arastirarak, okuyarak az cok bilgi edindim , elimden geldigince okuduklarimi uygulamaya calisacagim, takildigim yerde yardimlarinizi bekliyorum :) ,
    sirasiyla ilk isim tatli su akvaryumuna sump deligi acmak olacak , durso sistemi hakkindaki yazilanlarida okudum ama elzem olup olmadigina karar veremedim , ikinci olarak ps almak istiyorum ve bubble magus -curve 9 uzerinde duruyorum ve son asama olarak 3000 lik kafa motoru almayi dusunuyorum boylece ilk asamayi atlatmayi dusunuyorum tabi canli kayayida diy olarak yapmayi dusunuyorum artik ne kadar yaratici olurum bilemiyorum benim unuttugum bir sey varsa bilgi verirseniz sevinirim , yardimlarinizi onerilerinizi bekliyorum ... iyi aksamlar

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hoş geldiniz.
    Yeni kurulumunuz hayırlı olsun kanımca şu anda önermek için daha erken biraz daha Portal sayıfalarına bakın biz buradayız...:)

3. miozer

miozer

İsim:
    mutlu idris ozer
    tesekkurler ,
    hosbulduk Alparslan Bey
    zamanim oldukca farkli konulari okumaya calisiyorum okudukca da yeni seyler ogreniyorum , en onemli seyin sabr oldugunu ogrendim acele etmemek gerekmis tecrubelerini paylasan arkadaslara simdiden yardimlari icin tesekkurler

Alparslan bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Evet en önemlisi sabır...:)

5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hoş geldiniz, kararınız hayırlı olsun.

6. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Hoşgeldiniz.
    İmkan varsa durso yapın, ses probleminiz olmaz.

Sayfayı Paylaş