1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Teşekkür bir borç

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde bycan tarafından 11 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. bycan

bycan

İsim:
    özcan özkan
    Akvaryumlarımı Cennet görüntüsüne çevirdikleri için Sn.Tamer Hocama, Sn.Murat Hocama.Sn Volkan ve Sn.Abdullah Hocama teşekkür ederim.Sayelerinde çölden vaha dönüş yaptı akvaryumlarım sağolun aha: :hepiniziseviyorum:

2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Teşekkür bir borç

Rica ederiz Özcan abi güle güle büyüt bol bol fotoğraf paylaş bizlerle yeterli :) O minik tankını doldurabildiysek ne mutlu :D ;) Abi kusura bakma tüplü - tüpsüz co2 tartışmalarını bitirebilseler yeni bitkilere geçicez çeşit çoğalıcak ama adam bırakmıyor ki 2 dakka başka işle uğraşalım :D :F

3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Teşekkür bir borç

Bende bu cömertliğinizden yana sizi kutlarim. Gerçi daha hediye almadim ama :D Başka sitelere bakiyorum ücretsiz ilanlar bölümü,hediye bölümü, yönetimdeki özel üyeler yetkili kişiler göre biliyo sadece yani anlicaniz kendilerine bir çıkar yol yapmişlar.Burda öyle birşey yok gördüğüm kadariyla.Hediye bölümüde bence çok yararli bir bölüm elindekini satmakdan yana hediye ediyolar taktir edilcek davraniş em34:

4. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Teşekkür bir borç

Ne demek Özcan abi, bizim tarlaları nadasa bırakmıyoruz, kesiyoruz ve dağıtıyoruz, Co2 kullandığımız sürece bu böyle devam edecek. Portalımızda bitkili tankları çoğaltacağız.

5. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ
    Teşekkür bir borç

Özcan bey hani ya akvaryumunuz. Biz de görsek olmaz mı şu vahanızı? kıvır:gif

6. bycan

bycan

İsim:
    özcan özkan
    Bitmemiş hali ile her hafta tazelenecek pazar günü 72*39*h50 lik lepistes akvaryumunu kurulumunu resimlemeye çalışacağım şimdilik olanlar.Ha elimdeki makine çok eski kodak marka fotoraf makinesi.Az kalsın unutuyordum Volkan gardaş sizin bir siteniz vardı şimdi mazi oldu onun bir yöneticisinden PARASI İLE ELODİA İSTEDİM kargo çok yakınında olduğu halde bir zahmet mesajıma cevap verdi '' ben kargo ile uğraşamam'' demişti :D

7. bycan

bycan

İsim:
    özcan özkan
    Teşekkür bir borç

Temel hocam anladım. :F

8. bycan

bycan

İsim:
    özcan özkan
    Murat Sarıoğlu kardeşim 5 tane anentome helena havalar ısınır ısınmaz sende bil.

9. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Teşekkür bir borç

Özcan abi teşekkürler. Düşünmen yeter ben malawi cichd'let akvaryumu kurucam anentome helena nedir? açikcasi bilmiyorum yeniyim akvaryumda fazla tecrübem yok japon besledim hep malawi yeni olcak:) dediğin sanirim salyangoz gibi bir şey yanliş hatirlamiyosam, Ve akvaryumunuza bayildim naz: değmesin cok güzel resimler sağlikli beslemeler dilerim.Ve teşekkür ederim düşünce'nizden dolayi. saygılar:gif

10. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Teşekkür bir borç

Anentome helena bi salyangoz çeşidi yanlış hatırlamıyorsam saat:gif

11. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Teşekkür bir borç

Özcan abi süper olmuş gerçekten ellerine emeğine sağlık. naz: Gerçekten dediğin kadar olmuş. Akvaryumla havalı havalı poz veren tosuna da maşallah. naz: Ne diyelim abi başarılarının devamını dilerim. toka:gif

12. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Teşekkür bir borç

Özcan abi gerçekten çok güzel olmuş , ellerine sağlık.. Su mercimekleri sankim su üstünü kaplamışlar gibi geldi :D :F iyiler hoşlar ama bir yayıldılar mı temizlemek çok zor olur.. Güle güle büyüt abicim bitkilerini.. Gülleride bir yerde toplarsan hem daha güzel bir görüntü alırsın hemde başka bitkilere yer kalır.. burda:gif Mesela akvaryumunun sağ köşesinde 30*30 cm'lik üçgen bir alanı onlara ayır abi 10 numara bir görüntüye kavuşursun abicim saygılar:gif

13. bycan

bycan

İsim:
    özcan özkan
    Temel hocam sizleri unutmadım ama yalilik bu günlük teşekür bukadar yarın size :D

14. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Teşekkür bir borç

Hem Özcan Hocama hemde bitkilerini olsun canlılarını olsun paylaşmaktan çekinmeyen diğer büyüklerime ne kadar teşekkür etsem az. Fırsatını bulmuşken değerlendirmek istedim bende. pala.gif

15. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Teşekkür bir borç

Özcan abi gerçekten çok hoş görünüyor. Huşu bir ortam yaratılmış. Mimarlara ben de örnek davranışları için şahıslarına ayrı ayrı teşekkür ederim... Zaten teşekkür ede ede bir hal olduk ama hakediyosunuz kardeşim işte... :)

16. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Teşekkür bir borç

Özcan abi ödülümüzü ve teşekkürümüzü ortaya çıkardığınız akvaryumlar ile fazlasıyla alıyoruz. Daha ne olsun. burda:gif

17. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Teşekkür bir borç

Elinize emeğinize sağlık Özcan Bey... Nice bitkili akvaryumlara...

Pehlivan'a da kocaman bir maaşallah...

18. taygun

taygun Guest

Teşekkür bir borç

Rica ederim Özcan ağbi. Sizin de teşekkür etmeniz bir incelik. Bitkileri alıp da teşekkür etmeyi unutan arkadaşlar da çıkıyor arada sırada. dön:gif İnşallah bitkiler akvaryumuna tutunur da siz de keyfini çıkartırsınız.

Bu arada hatırlarsanız siz bana gönderdiğiniz ilk mesajlarda foruma yazmak istemediğinizi yazmıştınız. Çaktıramdan sizi kazandık. :D

Saygılar

Sayfayı Paylaş