1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Teşekkür mesajı ...

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde suret tarafından 29 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Bazı insanlar var, ne kadar teşekkür edilse azdır..

Kendisi kullanmadığı t5 lambaları bana ücretsiz olarak verdi. Bununla da yetinmedi kapıma kadar da ücretsiz gönderdi. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Hakikaten saygı duymamak elde değil.

Beni bilirsiniz elime klavye geçti mi şakada şukada yazarım birini yerin dibine sokar diğerini yüceltir konuyu bağlarım. Ama bu ilk
    mesajı kendisine yakışır bir sadelike ve samimi bir teşekkür’le bitirmek istiyorum ve konuyu dağıtmıyorum.

BulentS nickli Bülent abi’ye yaptığı iyilik ve güzellik teşekkür ediyor ve Allah razı olsun diyorum.

2. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Allah iyiligini versin emi. Bunun icin konu acilir mi hic. İyi günlerde kullan.Evde bomboş duruyordu.

Tapatalk Mobil

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Burak bu her acidan konu acabilir, bak gor biraz sonra ''suyun molekullere ayrilmasi ve Redox/-Kalsiyum#_ Kh etkilesimi ile tuzlu su biyomlarinin oksijen molekulu'' arasindaki iliskiyi ortaya seren bir konu da acacaktir. :)

Sent Tapatalk

4. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Cevap: Teşekkür mesajı ...

Allah iyiliğini versin Temel abi o ne öyle :) Ama bak aklıma şu geldi :

Deveye sormuşlar 'boynun neden eğri?' diye, 'medula spinalisin merkezi, ilk omurun miyeli sinirlere yaptığı lokal baskıdan ötürü dorsal ve ventral motorik sinirler sıkıştığı için' demiş

Sayfayı Paylaş