1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

tecrübelerinize ihtiyacım var

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde armadaserkan tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. armadaserkan

armadaserkan

Herkeze kolay gelsin,

Bu hafta sonu oğlumla akvaryumun içine dekor yapmayı planlıyoruz. Silikon, kalekim ve straforu boyamak için boya
    almayı dusunuyoruz, bunların balıklara zarar vermesinden endişelendiğim için size danışmak istedim. hangi markaları alayım

2. taygun

taygun Guest

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Fugapool derz dolgu malzemesi bu konuda iyidir. Boya olarak Filli boya oldukça iyi mesela. Daha farklı başka markalarda var. Su bazlı renklendirici boya olmalı.

4. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA

Serkan abi
    Herkeze kolay gelsin,

Bu hafta sonu yapacağın fonda sana kolaylıklar diliyorum.Silikona gelince sista marka silikon kullanın derim, kalekim olarakta fugapoll2900 serisi ve straforu boyamak için boya ise su bazlı olanlar var onları kullanın.
    bunların balıklara zarar vermezler endişelenmeyin yanlzı fonu yaparken duşta bir su tutun derim daha sonra akvaryumun arkasına silikon yardımıyla yapıştırabilirsiniz.Kaya tuzuda eklemeyi unutmayın
    Size resimleri sunuyom

Sayfayı Paylaş