1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

TEDAŞ ve Ölüm

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde grafikdelisi tarafından 19 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. grafikdelisi

grafikdelisi

İsim:
    Serdar KOÇER
    Merhaba arkadaşlar 17.04.2011 tarihinde saygı değer Tedaş firmasi ne onarım ne de bakım sadece yeni santral için Avcılar bölgesi saat 09:00 14:00 arası elektrikleri kesti. Bunun sonucunda ne yazık ki 10 adet mpanga ve 25 adet sarı prenses yavrularımı kaybettim. Bugün bile bazı Avrupa ülkelerinde elektrik kesildi diye devilasyon oluyorda bizim ne yapmamız lazım elimize bir mendil alıp halay mı çekelim?

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: TEDAŞ ve Ölüm

Geçmiş olsun, bu olayı 9 saatlik kesinti olarak yaşamadım aynen. Bir balığım afallayıp anemona yaslanması sonucu ölmüştü. Seninki kadar ağır bir sonuç olmamıştı, üzücü bir durum senin başına gelen gerçekten.

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Geçmiş olsun Serdar duruma üzüldüm. Geçmişte benimde başımdan böyle üzücü bir durum geçmişti.Bir gecelik elektirik kesintisi sonucunda tam 2000 tane damızlık ve damızlık altı balığımı kaybetmiştim.Akabinde ise kuvvetli bir güç kaynağı kurmuştum. Bence herkes bir şekilde güç kaynağı temin etmeli.

4. grafikdelisi

grafikdelisi

İsim:
    Serdar KOÇER

Sağol Temel ve Olcay abi hayır işin koyan tarafını geçtim aradığımda o kadar komik cevaplar veriyorlarki artık dayanamadım ve birazcık nezaket dışı davrandım büyük bir olasılıkla dava açılacak onuda geçtim bu kadar vergi veriyoruz artık benim ömrüm vergi oldu devletin bize çalışması yerine biz çalışıyoruz ve yine suçlu biz olup tekrar tekrar harcama yapıyoruz basitlik bizdemi yoksa o şahsıdeğerlerdemi...Olcay abi bile usandığı için parasına tekrar kıymış güç kaynağı almış ne gereği vardı bu şekilde elektrik kesintisimi olur.

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Geçmiş olsun serdar kayıp yaşaman kötü olmuş.Sende en kısa zamanda benim gibi rambo 12000 hava motoru almanı tavsiye ederim.Aynı semtte oturuyoruz ve bende şarjlı hava motoru olmasaydı belki senin yaşadığın gibi üzücü sonuçlar yaşayabilirdim.Sağlık olsun diğelim umarım bir daha böyle olumsuz durumlar'la karşılaşmazsın.

grafikdelisi bunu beğendi.
  6. Heliak

Heliak

İsim:
    Anıl

Geçmiş olsun Sedar abi :( Böyle durumlar insanı hobiden soğutabiliyor.

7. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

İnsan hayatının önemi olmayan bir ülkede balıklarım öldü diye şikayette bulunursan valla sopayla kovalarlar seni.. Zaten adam dövmek için her fırsatı kolluyorlar..Sende nasibini alma :) Herşey bir yana onca balığınada üzüldüm gerçekten.. Ufak mufak bir power supply alıp hava motoruna bağlamak lazım aslında.. Hadi bizimki bitkili akvaryum ve bir şekilde kurtarıyoruz ama sizin işiniz gerçekten çok riskli.. :(

8. grafikdelisi

grafikdelisi

İsim:
    Serdar KOÇER

İncik boncuk işler yüzünden biz değerli türk halkı dayak yemeye alışmışız ne olacak yahu 3 kuruş oradan 5 kuruş buradan sen 1000 tl maaş al saygılı değerli maho abilerde 1000 tl yi tuvalet kağıdı yapsınlar değerli yorumlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum

Sayfayı Paylaş