1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Teknede deniz akvaryumu kurmak

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Denizcaptain tarafından 29 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. Denizcaptain

Denizcaptain

İsim:
    Deniz
  2. Denizcaptain

Denizcaptain

İsim:
    Deniz
  3. Denizcaptain

Denizcaptain

İsim:
    Deniz
  4. Denizcaptain

Denizcaptain

İsim:
    Deniz
    Şöyle bir sorum olucak ; Bir yerden deniz suyu giriyor diğer taraftan çıkıyor istediğim şekilde zamanını ayarlıyabiliyorum başka bir sistem yada alet e ihtiyacım varmı tam kapalı akvaryum hiç hava kalmıyor içinde

5. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    Su sıcaklığı?

6. Denizcaptain

Denizcaptain

İsim:
    Deniz
    O an Deniz sıcaklığı ne ise o giriyor bir sıcaklık ölçecek cihaz alıcam Akdeniz olduğu için genelde sıcak oluyor hiç hava olmayan kapalı bir akvaryum gelen su devirdaimi yeterim hava için extra hava vermem gerekirmi acaba tabi hava verirsem havanın çıkacağı bir yer olmucak oda görüntüyü bozucak yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

7. korkmaz33

korkmaz33

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    m.a.korkmaz
    yazılarınızı en baştan okumadım ama tanka su girmeden önce ayrıca bir tanka gelseydi ve o tankta bir ps, ısıtıcı çalışsaydı ve üstten sarkan mercekli bir aydınlatma kullansanız içine renkli ve güzel mercanlar koysanız çok güzel bir görüntü olurdu.sorunuza gelecek olursak eğer su devamlı devirdaim yapıyorsa hava vermenize gerek yok .

kolay gelsin

Sayfayı Paylaş