1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Teknoloji Tasarım

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde aximiaxi tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. aximiaxi

aximiaxi

İsim:
    Emirhan Can
    Benim teknoloji tasarım diye bir dersim var.Bu dersimdede 14 hafta boyunca çalışır icatlar yapıcaz.Sizin yardımınızı istiyorum.Bana akvaryumla ilgili sorunlarınızı söyleyeceksiniz bende bu sorunları değerlendirip bu sorunlara bir icat geliştiricem ama çalışır olacak.Akvaryumla ilgi herşey olabilir yani akvaryumun silkonuyla olur akvaryumun iç filtresiyle olabilir yani genel olara yemlerle bile ilgili olabilir teker teker sorunlarınızı söylerseniz bende bunlara icat geliştiricem bu icat öğretmenim tarafından beğenilirse dıy bölümündede paylaşabilirim hocamında akvaryumu var arada evine gidip yardımda ediyorum bu icat onunda işine yarayabilir yani sizden tek isteğim teker teker sorunları söylemeniz ;) saygılar:gif

2. taygun

taygun Guest

3. aximiaxi

aximiaxi

İsim:
    Emirhan Can
    Teknoloji Tasarım

Teşekkür ederim kopya asla çekmem sadece bu icatlar ne üzerine yani hangi sorun üzerine yapıldıysa bende o sorun üzerine birşey yapmaya çalışacağım. ;)

4. aximiaxi

aximiaxi

İsim:
    Emirhan Can
    Teknoloji Tasarım

Evet yardımlarınız için teşekkürler. males: olma:gif

5. molly

molly

İsim:
    eren andinç
    Teknoloji Tasarım

Bizdede aynı ders var ama tek tasarım hocasını hic sevmiyorum ama icatlarım guzel oluyor. burda:gif dön:gif

Sayfayı Paylaş