1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tekrar Canlı Doğurana Geçme İsteği

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde wizi_emre tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. wizi_emre

wizi_emre

İsim:
    Emre Soycan
    Konuya nasıl girsem bilemiyorum. Bana aranızda kızcak üstadlarda olabilir. Yada umrunda olmayacak ama paylaşmak istiyorum yinede :( Cikletlere olan merakım için önceden almış olduğum 90 litrelik akvaryumu satmıştım ve kendime 270 litrelik bir akvaryum yaptırmıştım. İçerisine 6 Sarı Prenses - 2 Yunus - 1 Frontoza - 2 Vatoz - 2 frenatus besliyorum. Fakat yaşadığım ev sobalı ve bilgisayarımda akvaryumumda yatağımda aynı odada. Bu yüzden odama giren çıkan malesef çok oluyor. Balıklar sürekli bir saklanma eğilimde. Buda tabiki insanın bu işten heyacan ve balıklara baktığında bir tebessüm almasını engelliyor. Bu yüzden tankımı tekrar canlı doğurana geçirmeyi düşünüyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim :hepiniziseviyorum:

2. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur

Fikirlerine ve düşüncelerine saygımız sonsuzdur kimse kızıp darılmaz Emre kardeş. Tür değişikliği güzel bir farklılık olabilir senin için dediğiniz gibi cikletlerin saklanma oalyını bende sevmiyorum o konuda canlı doğuranların yüzgeçlerine su bile dökemezler :) kurulum aşamasında ve tür seçiminde bir çok yardım eden üstadımız ve arkadaşlarımız olacaktır.

3. taygun

taygun Guest

Emre Merhaba,

Aslında bu çok güzel bir düşünce. Kendi zevkini bir kenara bırakıp balıklarının ihtiyacını düşünmek alkışlanacak bir davranış. O zaman alkışlayalım hadi.... em34:

4. wizi_emre

wizi_emre

İsim:
    Emre Soycan

Sürekli sanki kendilerine birşey olacakmış gibi haraketler ve sitres içerisindeler. En ufak bir kıpırdama da taşların arasına saklanıyorlar. İzliyebilmek için öle hiç kıpırdamadan durmam gerekiyor. Bu durumda iki taraf içinde üzücü bir durum. Balıklarıma hiç bir ticari amaç gütmeden onlara bakarak tadını alma yolunda ilerlemek istiyorum. Unutmadan yorumunuz için teşekkür ederim. saygılar:gif

5. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI

Oldum olası sadece kayadan ve balıktan oluşmuş tankları sevmenin nasıl birşey olduğunu anlamadım gitti :)
    Kimse yanlış anlamasın herkesin zevkine saygım sonsuz ama kendi adıma anlam veremiyorum işte ne yapalım :cicek:

Emre kardeşim burada kimse senin kararına karşı negatif yaklaşmaz. Bu forumda bir balık türünün diğerine üstün olduğunu savunacak tarzda insanlarıda bulamazsın. Akvaryumda beslenen her canlı büyük bir önem ve hassasiyeti hakeder NOKTA

Sayfayı Paylaş