1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Telefon alacağım, önerilerinizi bekliyorum.

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Toprak Akalın tarafından 6 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Arkadaşlar benim Samsung Wave 723 telefonum var ve aldığıma çok pişmanım. Yeni bir işletim sistemi yapmışlar bada diye, hiç mi uygulama olmaz. Tapatalk yok, whatsapp yok garip bir telefon. Ben bu telefonu 530 tlye aldım (şansa bakın 2 gün sonra 30 lira indirime girdi) şimdi de 350-400 tlden satıp yerine Blackberry alacağım. Curve 8520 düşünüyorum. Kamerası kötü ve 3Gsi yok ama benimkinden çok daha iyidir bence... Bu telefon hakkında yorumlarınız, düşünceleriniz var mı? Ya da önerebileceğiniz başka bir model? Bütçe 400-500 liradan fazla olmaz.

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Cevap: Telefon alacağım, önerilerinizi bekliyorum.

Toprak sony ericsson xperia neo v incelemeni tavsiye ederim .Bu telefonu alacağım ve özellikleri güzel.

3. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın

İsmail abi beni aşar bu telefon. Eşekten inip ata binmeyelim de daha genç eşeğe binelim diyorum ben. :) Bb 9300e bakıyorum, 3g olmadığından 8520yi eledim. Aynı zamanda android apps de var bu telefonda. Bilmiyorum yani çok kafama yattı...

4. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Bada yerine keşke android işletim sistemli bir telefon alsaydın. O rakamlara güzel cihazlar var android.
    Bb tavsiye etmem.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

5. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın

Androide can kurban, keşke babam telefon alacağını telefon almadan 30 dk önce söylemeseydi de araştırıp alsaydım... Peki neden BB tavsiye etmiyorsunuz?

6. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul

Uzun bir makale yazabilirim ama kısaca iki üç madde yazayım :)
    Android cihazı kapatmak 10 sn açmak 20 sn- bb kapatmak 1 dakika açmak duruma göre 3-15 dk.
    Android son 4 yılın en hızlı büyüyen platformu.kullanım yayğınlığı ve çıkarılan uygulamalar açısından.
    BB de Uygulamaların büyük çoğunluğu paralı, android ters oranda ücretsiz.
    BB çalışan uygulma kilitlenme oranı androidin 50 katı.
    vs.vs. gider liste

7. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Samsung 5130 corby pro önerimdir.

8. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın

Androide karar kıldım dedikleriniz üzerine. Tavsiye ettiğiniz model var mı? Kamera aslında pek önemli değil, aradığım herkesde açılan android uygulamaları, flash player (internetten video izlemek için), algılaması iyi dokunmatik ekran.

9. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Ben senin yerinde olsam 400 liraya 2. el iphone 3G alırım. Eğer bütçeni arttırırsa 3GS modelini alabilirsin. Bende de 5800 vardı hayatımda gördüğüm en berbat dokunmatik telefonlardan biri. Nokia dokunmatik telefonda en geride. İşletim sistemini değiştirmediği sürecede öyle kalacak. Şuada vodafone 555 kullanıyorum qwert klavyeli. İkisinide satıp üzerine ekleyip iphone alacağım.

10. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
  11. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın

Sağol Bülent abi dediklerini dikkate alacağım. Fatih Iphone 3- 3gs yi nedense pek sevmiyorum, androide karşı olan ilgimden midir nedir pek düşünmüyorum.

Sayfayı Paylaş