1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Telefon Alacağımda Yardım lazım!

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Ankaraguclu tarafından 6 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Merhabalar Millet Telefon alacağımda Siz hani tapatalk mı neyse oradan girip buraya yorum yapıyorsunuzya öyle telefonların fiyatı nedir ? Androidlimi diyorlar öyle birşey benim alacağım en fazla 350 400 TL olcak? Önerilerinizi bekliyorum saygılar:gif

2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Androıd ısletım sıstemlı olan telefonlara yonelebılırsın. Ekranı olabıldıgınce buyuk almakta fayda var. O butceye uygun olarak samsung modellerıne bakabılırsın. Galaxy Ace uygun olabılır fıyatı epey dusmustu. Kullanan arkadaslarım da var, gayet memnunlar. Hem tasarımı, hem ekran boyutu, hem dokunmatıgı hemde fıyatıyla sana onerırım.

Hayırlısı olsun.

Sent from my Blacberry

3. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Cevap: Telefon Alacağımda Yardım lazım!

Teşekkür ederim Erman abi bir bakayım diğer ustalardanda tavsiye almak istiyorum hoşuma giden türü alacağım senin bu söylediğinde hoş görünüşlüymüş hee :shh:

4. BassKiller

BassKiller

İsim:
    mehmet yılmaz

Erman abinin dediği Galaxy Ace en uygun android işletim sistemi olan telefonlardan biridir.. sıfırı 500 lira civarında 2. el olarak ayırdığın bütçede bulabilirsin..

5. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem

Ben 2.el hiçbir şekilde almam ve kullanmayı sevmem.Erman abi dediğine baktımda fiyatlar 600-700 Civarında yazıyor :smiley33: Ama telefonun görünüşü çok güzel

6. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR

paran varsa htc derim 350 400 liram var diyorsan o paraya alınacak tek telefon samsung gio

7. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem

Mesut abı samsung gio dediğinde Erman abimin Galaxy Ace dediğine benziyormuş Telefonlar tip olarak güzel ama iş görürmü Sizler gibi Foruma mesaj atacağım yakında Stajım başlıyor o yüzden telefon alıyorum portala ancak oradan bağlanabilirim bilgisayara zor otururum artık. ben 350-400 dedim ama kafama uygun tam tipim bi telefon olursa 600 Liraya bile alabilirim super:gif

8. myillar

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR

mirac 350 400 tl fiyat aralığı vermişsin buda nokta atışı tam olarak samsung gio yu işaret ediyor 100 lira üstü altı başka telefonlara bakabilirsin ama senin telefonun samsung gio android işletim sitemi a dan z ye hertürlü siteye giriş pc tadında tek eksiği flas yok resim konusunda takıntın varsa bilemem.Bu para bu telefon derim ben

9. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem

Abi dediğin telefon çok güzel Flash yoksa hiçbir hayır gelmez ben onu hem foto ve video çekmek hem portala girmek için alıyorum değilse bana bir alo diyecek telefon yeterli sırf foto ve portal

10. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem

Abi Bahsetmekte olduğun telefon bumu oluyor bunun ismi sadece samsung gio diyemi geçiyor yoksa serisi uzantısı varmı ?

11. myillar

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR

aynen budur flas yok bunda olsun dersen kesenin ağzını açman gerek

12. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem

Abi kaç megapixel acaba onu merak ettim flashsızda olmazki ya pardon:gif

13. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Cogumuz blackberry'den uzagız aslında. Tamam kabul edıyorum uygun fıyatlı sıfır blackberry yok o paraya ancak soyle bırsey alternatıf olsun dıye yazmak ıstıyorum.

BIS denılen bır olay var blackberry'de. Blackberry'ye ozel bır ınternet pakedı. Vıdeoları ızleyememek harıcınde vodafone'nun faturasız hatlarında en uygun Bıs pakedıne sahıp oluyorsunuz. Isletım sıstemı olarakta cok hızlı ve kullanıslı bır ısletım sıstemıne sahıp blackberry'ler.

Is yerı sahsıma tahsıs etmese para verıp alacagım en son modeller arasındaydı ancak, vodafone'nun ucuz faturasız BIS pakedı ıle wıreless olsun ya da olmasın cepten ınternet sınırsız hemde 6.75 TL gıbı komık bır rakama.

Hem outlook senkronızasyonu, hotmaıl, face, tweet vs vs. Gıbı bır cok sosyal paylasım uygulamasının yanında, tarayıcıdan da youtube vs. Gıbı vıdeo sıtelerı harıc sınırsız ınternetten yararlanabılıyorsun.

Blackberry'nın ıkıncı ellerını de arastırabılırsın. Sonucta ınternet pakedını alacaksın telefon ıcın. En ucuz ınternet tarıfesı kac TL bılmem ama blackberry de bu olanak var.

Aklında olsun dıye yazmak ıstedım.

Sent from my Blacberry

14. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Miraç aynı durum geçen aylarda benim başıma geldi emektarı 300 e satıp ucuza şöyle işe yarar bir android almak istedim ama kesenin ağzını açmaktan başka bir seçenek yok açıkçası ben huawei ideos x5 aldım ve özellikleri galaxi s ile aynı sıfırını piyasada bulamayabilirsin güzel telefon ama kamera nekadar 5mp yazsada biraz kötü. 450-500 e çıkarsan en iyisi bence iphone 3gs yemişim android i.

15. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem

Erman abi Teşekkürler Yorumun için Fiyatını bi araştırayım cebe uygunsa bakalım :) BlackBerry de tuşlarını felan hiç sevmiyorum ya dip dibe mesela birine basacağım 2sine aynı anda basılıyor :) en iyisi dokunmatik bana göre ama sağlamından olcak :heyo: Halil abi teşekkürler zaten şöyle kaliteli güzel bişey bulursam ben paraya acımam veririm 600 650 TL Bu arada Halil abi dediğin Telefonda çok güzel ekran var baya geniş tem03.gif

16. myillar

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR

Bende htc desire z var fiyatı en son 900 tl idi apple cebinden çıkarır derim ben.

17. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Tek tavsiye edebileceğim İkinci el 3gs alınabilir 550 liraya , 16 gb.

Bu hafta sonu gene iyi indirimler olacak, sıfır samsung'lar alınabilir, daha da uygun fiyatlara. Kocaman ekranlı.
    Bimeks'te şu anda indirim var ama her zamanki gibi %20 bindirim %25 indirim. Ama web üzerinden alınabilir, kararı verilen ürüne bakmak lazım
    Vatan'da %30 civarında bir indirim söz konusu. Gitmedim, bakmak lazım..
    Huawei X5 işlemcisi çok güçlü ve fiyatı uygun bir telefondur. Fiyatı da uygundur. Fakat senin kullanımına göre böyle gelişmiş bir cihaz ne kadar uygun olur?
    Nokia'nın bazı serilerinde hehalde adamların kafaları karışmış olacak ki dokunmatik yapıcaz derken basmatik yapmışlar. Benim telefon da o serilerden, akbil basar gibi basıyorsun ekrana, hayali tuşlara.

Dokunmatikte Samsung ve Iphone'un üzerine telefon görmedim.

18. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem

Sağol Burak abi Dokunmatiği Kaliteli ise Samsungları baya bir araştırayım ben çünkü dün Ustaların paylaşmış olduğu telefonlar çok güzel duruyorlar ama tek eksiği Flash'ı yokmuş Ve 5 magapixel yazıyormuş ama 5den düşük çekim yapıyormuş Ben şimdiden araştırma yapıyorumda telefonu 5-6 ay sonra alacağım hem ozamana kadar yeniler çıkar fiyatlar tabana iner diye düşündüm :F

19. 94sem

94sem

İsim:
    Semih TURAN

Miraç ben HTC modellere yönelmeni tavsiye ederim. Kendimde Desire HD kullanıyorum bir yıldır iphone4 ü cebinden çıkarır ve uzun yıllar sorunsuz kullanırsın.
    Desire HD nin 2. ellerine bakabilirsin temiz birşey bulabilirsin ;)

20. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem

Teşekkür ederim Semih Bey Bakayım bi Sizlere paylaşım yapacağım zaten hoşuma gidenleri sizlerde bana şunun şöyle özelliği var olmaz bunun böyle özelliği var olur diyceksiniz bende alacağım :)

Sayfayı Paylaş