1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Teleskop Akvaryum

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde kerem11 tarafından 28 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Arkadaşlar salı günü Astro 2202 siparişi verdim bugün 3, gün hala elime ulaşmadı .Malesef içimde pişmanlık var .2 ile 10 iş günü yazıyor ama aradığım da bana 2 gün olmuş bugün gelmesi lazım dediler.Ama hala gelmedi sizce normal mi ? Bir sorun çıkmaz umarım. :(

2. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Cevap: Teleskop Akvaryum

Kerem 2 ile 10 iş günü arası dediklerine göre problem nedir sence ?

3. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Telefonda 2. günde bugün muhakkak gelir dediler . O yüzden

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

1 gün daha bekleyelim bakalım.

5. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Kerem Teleskopu arayıp kargo şirketinin adını ve takip numarasını falan al. Sonrada kargo şirketini arayıp sor.

6. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat

Teleskop'tan yana sıkıntı çıkmaz.Ben pek sevmesem de büyük firma sonuçta. Kargoyu takip etmek gerekir.

7. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Kerem bence senin sorunun Teleskopla değil kargo şirketi ile. Kargo takip numaranı alıp ne zaman kargoya verildiğini öğrenebilirsin. Ondan sonra suçlu bulunur.

8. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Kargo şirketinide kaç kere aradım sistemlerinde sorun olduğu için öğrenemedim.Birde benden kaynaklananda aksilikler var abim ben okuldayken siparişi vermiş.Birde aksi gibi mail adresi çalındı .Ne kargo numarası elimde var nede fatura numarası hiç bir bilgide yok yanlış anlaşılmalar olmuş sanırsam kesinlikle suçlama gibi durumum yok sadece dedikleri gün gelmediği için içimde kalan merağın etkisiyle böyle bi şüpheye düştüm.Teleskop akvaryuma bende güveniyorum.Güvenmeseydm sipariş vermezdim zaten .

2 ile 10 gün teslimat süresi var salıdan bu güne 3 gün oldu hafta sonu kargolar hizmet vermiyorlarsa önümüzdeki hafta içi siparişim eleme geçecektir.

9. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli

Kerem sıkıntı yapma Teleskop avaryum biraz ağırdır ama güvenilirdi. 10 geçmez kargon eline gelir. İstanbul içine 4 günde kargoyu yolladıklarına göre bilecik 5 günden önce gelmez, ama kargon eline gelir 10 günü doldurmadan.

kerem11 bunu beğendi.
  10. omeriyidogan

omeriyidogan

İsim:
    Ömer İYİDOĞAN

Teleskop akvaryumda malesef sipariş takip sistemi yok. Sipariş numaranızı bilseniz dahi, sadece "en kısa sürede kargo teslimat yapacaktır" yazısını görebilirsiniz. Telefonla aradığınızda, kendileri dahi takip numarasını bilmiyorlar. Malesef kargo şirketini aramanızı söylüyorlar. Şu an MNG ile çalışıyorlar. MNG nin 444 lü numarasını arayıp kimin adına yollandı ise onu söylemeniz yeterli. Size nerede olduğunu söylerler.

Sipariş ettiğiniz ürün muhakkak gelecektir. Bu konuda haklarını yememek lazım. Lakin kargolama ve bilgi akışı iyi değil. Eski ve sağlam bir ticari firma olmaları ile kargo bilgi akışındaki hassasiyetleri ters orantılı malesef. İnşallah düzelir. Herşeye rağmen fiyatları uygun. Birkaç gün gecikmede çok sorun teşkil etmemeli. Ne yazık ki insanlar parayı ödedimi hemen gelsin istiyorlar. Karşılıklı anlayış lütfen.

kerem11 bunu beğendi.
  11. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Bencede Ömer abimin dediği gibi kargoya ara sor adını söyle sana nerede olduğunu söylerler...

kerem11 bunu beğendi.
  12. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron

Kişisel fikrim ve uzun süreli kargo firmaları ile çalışma tecrübemden dolayı.Bir sorun varsa kesinlikle MNG de diyebilirim.Çok geç teslimat yapıyorlar.Özellikle çalışmamayı tercih ediyorum kendileriyle.Teleskop un size takip numarası vermeyişinin nedeni de MNG nin kapıdan teslim aldığı ürünlere ancak ambar tesellüm fişi veriyor olmasından kaynaklanıyordur.

kerem11 bunu beğendi.
  13. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Yorumlar için teşekkürler.Benim şikayetim işte acelesi davrandığım için kızmıştım.Bide evden çıkamıyorum kargo gelirse evde bulamazlarsa burdaki şubeden almaya uğraşmamak için eve tıkıldım kaldım kimseyide çıkattırmıyorum . :D

Sayfayı Paylaş