1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Temiz Malzemeler

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde RodenT tarafından 16 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. RodenT

RodenT

İsim:
    Gökhan
    rw4 dalga motoru 2 aylık faturası, kutusu her şeyi tam çiziksiz 150 TL

Fluval Halo High Perfonmance led + Wifi Akıllı Priz 300 TL

Tunze 3162 Comline Filtre 125 TL

LED in özelliklerine internetten bakabilirsiniz 65 lt tankımda soft türlere rahatlıkla bakabildim, ufak bir kaza sonrasında dim ve açma kapama tuşu çalışmıyordu, harici bir dim ve power ünitesi taktırarak sıkıntısız kullanmaya devam ettim. yanında vereceğim wifi akıllı prizle birlikte istediğiniz saatte istediğiniz yerden açıp kapanma özelliği var. Akıllı prizin kutusu ve faturası duruyor daha 3 aylık üründür, ledi yurdışından getirdiğim için garantisi yok

Tunze kullanıma bağlı olarak üzerinde çizikler var ama çalışması ile ilgili hiçbir sıkıntısı yoktur, çok başarılı bir filtreleme malzemesidir. Garantisi yoktur

Fiyatları uygun tuttum arkadaşlar isteyene sahibinden üzerinden vade farkını ekleyerek getli taksitli olarak kargo ile gönderebilirim. Resimlerini en yakın zamanda ekleyeceğim.

Tel :05337239431

2. RodenT

RodenT

İsim:
    Gökhan
  3. RodenT

RodenT

İsim:
    Gökhan
    Ayrıca tunze 3040 kontrol modüllü dalga motoru 200 TL

4. RodenT

RodenT