1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Teoman abiye ziyaret

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde myillar tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Arkadaşlar bu gün Teoman abiye uğradım. Gerçekten tanıyanlar bilir muhabbeti doyumsuz bir abimizdir.
    Akvaryumunun görüntüleri portalda pek fazla yok yada ben göremedim ama bu gün deşifre ediceğiz ve resimleri paylaşacağız bu arada bizim ps 1-2 haftadır tankta bağlıymış onunda görüntüleri var tabiki.
    Biz sohbet Teoman abiyle sohbet ederken Temel abimde sağolsun misafirleri olmasına rağmen bizi kırmadı ve yan daireden geldi ve muhabete katıldı.
    Şimdi sohbetin tadını anlataması zor olsada resimler manzarayı anlatır inşallah.

işte teoman abinin akvaryumdan kareler

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Teoman abiye ziyaret

Teşekkürler Mesut...Bu ay reef gelecek ay bakacağız duruma. Angelları aldım bazı mercanları verdim. Önümüzdeki ay Allah kerim. :F DIY Ps'mizin performansı gerçekten harika söylenecek fazla söz yok. Ziyaretin için teşekkürler. ;)

3. T3kniker

T3kniker

İsim:
    Murat Demirel
    Teoman abiye ziyaret

Valla üstatların sayesinde yavaş yavaş bizde tuzlu suya geçicez artık. :F :D aha: Bu mercanlar muhteşem. burda:gif

4. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Teoman abiye ziyaret

Selamlar .Mesutum teşekkür ederim fotoğraflar için yan komşum bir türlü fotoğraf makinasını alıpta gelemedi ,neyse yaptığımız ps nin durumunu gördün geniş vede yüksek bir alana ihtiyacı var ,2500 lük motor yeterli birde tahliye borusunda sorun yaşadık pis su bir türlü akmadı .Bu hafta marmara resifi ama önümüzdeki hafta ne olur onu bilemem hiç balık yokmuş gibi çıkmış oysa bir çift baba tomato bir adet miniata grouper bir çift panda birde yellow wares var .Kapımız vede kalbimiz herkese açık her zaman herkesi beklerim . :heyo:

Sayfayı Paylaş