1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ters Reverse ozmos yardim lutfen

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde CoorcuLooK tarafından 31 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. CoorcuLooK

CoorcuLooK

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    kizilca
    Bugün bir ro cihazı bakmak icin biraz dolaştım. Benim istedigim 2 li bir set hatta tekli aradigim Amerikan recine ve yanina silikat takmak. Böyle bir sey bulamadim acikcası. Bunu sizler nerelerden temin ettiniz? Yardimlarınız ricasi ile internet te mebran tüpleri geziyor, onlardan alsam birde mebran alsam diy yapilir mi? Benim istedigim aşağı yukarı aşağıdaki resim gibi birsey. En uygun nasıl halledebilirim saygilar.

uploadfromtaptalk1427829283276.png

KzK

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 1 Nisan 2015
  2. duman

duman

İsim:
    gökhan arabacıoğlu
    Zafer abiye ulaş yardımcı olur. Bu iş için hazır sistemleri var. Ben öyle yaptım.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 1 Nisan 2015
  3. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Sadece membran ve 1-2 filtreden oluşan hat tipi arıtıcılar var, 150 lira civarında. Kaliteli bir membran suyu %90dan fazla süzüyor zaten. Bizim çeşme suyu 200lerdeyken, membran 2-3 veriyor mesela. Ama 20lerde verse de, sonradan eklenecek bir mix-bed reçine ile 0-1 tds yakalayabiliyorsunuz.

4. CoorcuLooK

CoorcuLooK

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    kizilca
    Zafer bey ile iletisime gectim aksilik olmaz ise haftaya almis olacagim tesekkurler kagan bey

Ömer Kızılca

Sayfayı Paylaş