1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tetra Bakım sağlık ürünlerini kullanan?

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 26 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Merhaba tetra bakım sağlık ürünlerinden almak istiyorumda kullanan varmı faydası varmı yani?

Tetra Aqua pH/KH Minus

pH ve karbonat sertlik değerinin kontrol edilmesi içindir.
    7.5 altında bir pH değeri ve 4 dH civarında bir karbonat sertliği, türe özgü ideal bir pH değeri sağlar.
    Karbonat sertliğini ayarlar. Böylece istenilen pH değerinin elde edilebilmesini sağlar.
    Oldukça güvenlidir ve kullanımı kolaydır.
    Sudaki co2 yi serbest hale getirir. Böylece bitkilerin sağlıklı gelişimi sağlanır.
    Akut amonyak zehirlenmesinin tedavisinde kullanılır.
    Tatlı su ve tuzlusu akvaryumları içindir.

Soru: Ph değerinimi dengeliyo yoksa phmi düşürüyo anlamadım?

etra Aqua Safe Akvaryum Su Düzenleyici 500 ml

• Aquasafe Tüm tatlı su ve deniz akvaryumları için Musluk suyunu, baliklar için güvenli akvaryum suyuna çeviren su düzenleyici.
    • Kirletici etkenleri uzaklastirir. Oldukça yüksek etkili ve dayanıklıdır, agır metalleri uzun süre baglayıcıdır.
    • Kloru tamamen nötralize eder.
    • Suya, nötralize edici aktif maddeleri ilave eder.
    • İçerdigi çesitli kolloidlerle, mukoz membranını korur. Magnezyum ve anti-stres faktör olan B1 vitaminini içerir.
    • Balık nakliyelerinde stresi yok eder.
    • Damızlıkların kondisyonlarını geliştirir ve bitki gelişimine yardimcı olur.
    • Balık, tedavi için karantinaya alındıgında mukoza ve deri iyilesmesini hizlandırır.
    • AquaSafe ile kombine edilecek ideal ürün, TetraAqua Easy Balance'dir. Bu ürün, su içerisinde zamanla eksilenmineralleri tekrar suya kazandirarak, suyun mineral dengesini korur ve böylece periyodik su degisimlerinin süresini uzatir.

Soru: Su değişimlerinde gerçekden İşe yararmı?

• Tetra Crystal Water 250 ml
      • Akvaryumdaki suyun temiz kalmasını sağlayan likit su temizleyicisidir

Soru: Suyu berraklastırırmı?

Kullanan varmı azonun kinden kullanıyodum kapakdan su sızıyodu?

2. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Tetra markasının kimyasallarından sadece medica fungistop kullandım. %100 etkili olduğundan eminim. Diğer ürünleri hakkında tecrübem yok fakat işe yaramayacağını zannetmiyorum nede olsa tetra.

Sayfayı Paylaş