1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tetra Pro Vegetable Balık Yemi

Başlığı 'Akvaryum Malzeme Rehberi' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 1 Ocak 2012 başlatılmıştır.

 1. YIKIKTEMO

  YIKIKTEMO

  Mesajlar:
  30.771
  Yer:
  İstanbul
  İsim:
  Temel Sert
  Tetra Pro Vegetable Balık Yemi:

  Akvaryum balıklarının temel besin ihtiyacının karşılanmasında kullanılan hazır kuru yemlerden biridir. Marka kalitesini kanıtlamış bir marka olmakla birlikte Yem Araştırma Portalı size balığınızın beslenme biçimi hakkında yardımcı olacaktır.

  Balıkların beslenmesinde türe bağlı olarak karma akvaryumlarda http://www.akvaryumportali.com/yem-arastirma-portali/soguk-gida-icin-sicak-balik-savasi-3567.html yaşanması gerçekleşir. Bu yüzden balıklarınıza yem seçerken dip, orta katman ve üst katman balıkları olarak yemler bulundurun.

  [​IMG]

  Yem Ticari tanım;

  Tüm süs baliklarinda kullanilabilen ideal beslenme ve temiz bir su için yeni jenerasyon balik yemidir. Otçul beslenen akvaryum baliklari, cichlit ve guramiler için idealdir. Orta bölümdeki yesil kisim supurilina içerir ve genel sağliğı destekler. Spurilina hastaliklara karşı direnci artırır. Düşük ısılarda hazırlanmış olması sayesinde vitamin ve besin değerlerinin maksimum korunmasi sağlanmıştır. Yüksek sindirilebilirlik sayesinde, su daha az kirlenir. Taneleri cips şeklindedir.

  Yem içeriği;

  Balık ve balık ürünleri, bitkisel protein ekstrakti, tahıllar, maya, deniz yosunu (spirulina), yağlar, yumuşak ve kabuklu deniz ürünleri, süt ve süt ürünleri, şeker, bitkisel orjinli ürünler, lesitin, sitrik asit, karnitin, doğal renklendirici ve koruyucular. Günlük olarak 2 - 3 kez balığınızın kısa bir süre içerisinde tüketebileceği miktarlarda verilmesi tavsiye edilir.

  Sağlıklı balıklar...
   

Sayfayı Paylaş