1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

tetra tec 100w ısıtıcı

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde captainclaw tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. captainclaw

captainclaw

İsim:
    Hasan Saraç
    Selam arkadaşlar Tetra Tec 100W ısıtıcı almayı düşünüyorum. 90 lt lik akvaryumumda suyun ayarladığım ısıda olmasını istiyorum Bu ürünü deneyen var mı? performansı nasıl? sürekli sabit tutabiliyor mu suyu?

2. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    tetra tec 100w ısıtıcı

Hasan Bey bende bir Atman bir de Tetra Tec 100w ısıtıcı var. İkisinden de gayet memnunum. Suyu istediğim derecede sabitliyorum. Biliyorsunuz bunlar suyu yeterince ısıttıklarında otomatik olarak elektrik tasarrufu için kapanıyorlar. O kadar hassaslar ki suyun derecesi 1 derece düşse hemen yine ısıtıyorlar. Tabii bin tanenin içinden bir tane bozuk çıkar da oda size denk gelirse bilmem. Almanızı öneririm. 90 lt akvaryumunuz için yeterli olacaktır.

Saygılar...

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    tetra tec 100w ısıtıcı

Eee artık yavaştan kış hazırlıkları başladı. Ağustosun bitmesiyle yavaş yavaş havalar soğumaya başlayacak ve bizler gene harıl harıl akvaryumlarımızı nasıl ve daha ucuz ıstırız diye kara kara düşünüp çalışmalara başlayacağız. aha:gif Bu hobiyi kışın sevmiyorum yaaa. :D

Hasan; akvaryumun bulunduğu ortam çok soğuk değilse bahsettiğin ısıtıcı işini rahatlıkla görür. ;)

4. captainclaw

captainclaw

İsim:
    Hasan Saraç
    Hakkaten ne masraflı işmiş yahu.... 3 ayda ömrümü yedi bu iş ağla:gif ama inşallah son olur bu harcamalar. Herhalde bu ısıtıcı işimi görecek. Çok uygun fiyata aldım 20 ytl :basardim:

Sayfayı Paylaş