1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Thailand'dan lepistesler

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde Kinglepistes tarafından 21 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Bu lepistesler hayatımda gördüğüm en güzel lepistesler. Bu adamlar sanırım sadece lepistes üretiyorlar. Yoğunlaşma ve aşk bu olsa gerek.

Saygılar...

2. Kinglepistes

Kinglepistes

İsim:
    Uğur ZAN
    Bilirim kardeşim bilirim! Sonra düzeltirken kendi kendine küfür ediyordun: "Hangi hayvan sarmış bunları bu kadar" diye...! aliye:gif

Hüseyin kardeş,
    Thailandlıları diyorsan : Aşk meşk yok... Adamların tarlalarında bir pirinç yetişiyor, bir de lepistes ! Ne kadar iyi mal, o kadar iyi kazanç...!
    Ha bizi diyorsan : Yoğunlaşma tamam da aşktan öte sinir ve inat, yerli üreticilere ( pardon ikinci kalite ürünlere bizi mahkum eden ithalcilere ) verilmeye çalışılan ders...! :uyari:

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Aman abi benim moss'larda takla oldu.. İçi acaip pislik ve tortu tutmuş.. Moss moss'luktan çıkmıştı.. Türker kardeşimin hediyesiydi ama bu kadar çok balığın olduğu akvaryumda moss'a sağlıklı bakmak çok zor.. Bakalım artık başka koşullarda onu hayata döndürmeye çalışıcam.. Bu arada Lale Akvaryum'a bayağı bir bitki çeşidi gelmişti.Bilginize.. Değişik bir yosun türüde gelmişti.. Bariz yosun yani :)

4. *KONT*

*KONT*

Vay canına çok güzel resimler var.Emeğe Saygı pardon:gif.Bir de birşey soracaktım.Bu lepisteslerin fiyatları kaç $???

5. Kinglepistes

Kinglepistes

İsim:
    Uğur ZAN
    Volkan,
    Ben arkadaşlara söylüyorum: İlla ders almak için kendi başına gelmesine gerek yok...!

Saitcan Bey,
    İstanbulda benim getirdiğim balıklara yakın kalitede balıkları 30 - 50 Lira arası satıyorlar.Ben de o fiyatlara yakın bir fiyata aldım.
    Şu an için ben satmayı düşünmüyorum ama akvaryumlar dar gelmeye başladı. Damızlık boya gelenleri Serdar (Stablizer) kardeşime gönderiyorum. Bende esnaflık sıfır olduğu için Ticari ve Mali konuları ona bırakıyorum. Serdar'a özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz...!

6. stablizer

stablizer

Evet Bilimsel konularda 10 numero
    Ticaret ve Esnaflık -1 numero kendisi

7. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    İtina ile damızlık dişi alınır super:gif

8. Kinglepistes

Kinglepistes

İsim:
    Uğur ZAN
    Müracaat:

stablizer
    Adı : Serdar
    Soyadı : KIRIKKOL :D

Ö.M. P.M. SMS MMS E-mail Telefon Fax Telex veya işyerinde görüşerek başvurabilirsiniz ! :F

9. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ribbon ve ribbon yavrusu almak istiyorum var mı Uğur Hoca'm ? saat:gif

10. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    İmzanızda olan olmayan tüm çeşitlerinizin dişilerinden damızlık mevcuttur umarım 1'er tanecik :) Daha sonra dersenizde olur bekleriz :)

11. Kinglepistes

Kinglepistes

İsim:
    Uğur ZAN
    Ne demek Temel Hocam siz isteyin yeter ki! Olmasa da getiririz, getirtiriz!
    Şaka bir yana kendime 5 adet ribbon dişi ayırabildim. Bu tür gerçekten verim açısından çok zayıf!
    İsterseniz erkek verebilirim ama söyliyeyim görüntüden öte bir işe yaramazlar...

Volkan,
    Blue Moscowlar damızlık boya geldi. Serdar'la bağlantıları koparma toka:gif Pembeler için 2 ay sonrasına ön kayıt alabiliriz :F

12. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Ribbon'dan korkuttunuz yok hastalıklı onlar falan diye beraberinde çok balık götürüyorlarmış vs vs diyerekten (genel anlamda korkuttunuz sen değil Uğur abi yani , arada kaynadın idare et) yoksa öyle bişey 2 ayda 3 ayda 4 ayda beklerim ribbon dişi :) Ötekilerin acelesi yok abi zaten şakasına söylüyorum. Yapmak istediğin projeyi bildiğimden dişilerine sulanmıyorum.. :) Hem benim cimbom'lu endlers'lerime dişimi yok hıh olma:gif Yabanisini , cimbomlusunu trabzonsporlusunu hepsini birbiriyle karıştırıcam bu gidişle.. damızlık dişi büyütücez diye 4 aydır akvaryumda renge hasret kaldık smiley18.gif Abi seninde konuyu dağıttık kusura bakma , hepsi serdar'ın suçu.. Serdar işledi bana uğur abi manyak balıklar getirmiş diye diye sardı bana valla paso.. bana verdiniz yabanileri eğleniyim diye siz orda gökkuşağı renkleriyle oynayın bakalım :) Serdar yedin beni dimi kanka , ne zaman renklencek sizin bu yabaniler :F :D haha:

13. stablizer

stablizer

Arkadaş heykeli dikilecek adamsın.Kimse yaşatamadı sen yaşattın yabanileri.Sonra sen Endler's cısın yakışmaz sana öle koca kuyruklu hantal dişiler,erkekler.Şaka bir yana Temel Abiyede sanada balıkları yolunuza halı diye sereriz lafı olmaz.
    Birde Uğur Abi manyak zaten,manyak balık getirmeside normal.Ben 50 kere gittim getirmedim niye o getirsin diye.Adam gitmeden 2 ay fizibilite yaptı

14. Kinglepistes

Kinglepistes

İsim:
    Uğur ZAN
    :F :F :F Serdar öldürdün beni gülmekten :F :F :F
    Sen harbiden uyanıksın be! Bizimkilere bulaşma diye çak Volkan'a tırışka malları haha:

Temel Hocam sen yeter ki balık iste kendi ellerimle ayağına kadar getiririm. Bu uyanıklara inat sana Trabzonlu varyete bile çıkarırım :horon:

15. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Beni bu gaz artık bi 6 ay daha götürür.. :D Şaka bir yana müsait bir zamanınızda gelinde şu yabani erkek-dişi neler yapabiliriz , değer mi değmez mi ortaya karışık bişeye konuşalım.. Vahşileri yaşattık yaşatmasınada işteki tankta hadi ayrı tanktalar herşey iyi hoşta evdekinde erkekler gene ayrı olmak üzere dişiler karıştı birbirine.. aynı endler's dişileri gibi gri vücutlu hepsi kuyrukta aynı nerdeyse.. ayırt etmek imkansız gibi saat:gif

16. stablizer

stablizer

Şu Endler's lardan kurtulsan diyorum Abi.Yer kalmadı diyorsun yazmışın oraya Wild type diye.
    Mallar tırışka olurmu ya bir renklensin sen ozaman gör onları.Adam F0 cı neyapsın senin sosyete lepisteslerini.Bu arada akvaryumda vahşileri yaşatabildiğim kısa zaman zarfında birşey farkettim.Vahşi köy çocuğu erkekler sosyete dişi lepisteslere hiç şans tanımıyordu.Çiftleşme arzusu ve hızı bizdeki erkeklerden o kadar fazlaki,dişileri saniye rahat bırakmıyorlardı.Taner Abiye bunu söylediğimde ''Aldın köy çocuğunu attın Etilerin göbeğine,ne yapsın genç çocuk ''dedi.Şöyle bir düşündüm haklı valla.
    smiley18.gif

17. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Serdar harika bir tespitte bulunmuşsun ve ne zamandır gözlemlediğim bir durumu çok güzel açıklamışsın.Gerçekten durumları anlattığın gibi , bizim ofiste endler'slere taktığımız bir isim vardı hatırlarmısın bilmem ama bunların durum daha kötü.. Tül yavrulukta bekliyorlar ve dişi nereye onlar oraya gidiyor.Yavruluk vantuzlu olmasa ittire ittire götürecekler abartmıyorum.. Hayır abartıyorum şimdi baktımda yazdığıma :) Ama içerden bile dişiyi takip halindeler.. Yabanilere bir sarı birde gri dişi vericem bakalım ne olcak..

18. Kinglepistes

Kinglepistes

İsim:
    Uğur ZAN
    Tarık abi hafta sonu alırım dedi ses seda çıkmadı üstüne dişinin biri de yavruladı, her yer oldu endler's...
    He bu arada gün 22 pembe 2 batım 2...!
    Sizin köy çocuklarına gelince: O ameleler anca benim mankenlerin podyumlarının inşaatında çalışırlar smiley18.gif

19. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Fakir ama gururlu gençler seni şaşırtmasın sonra :) inşaatta çalışıp ünlü olanlara benim vahşileri eklettirme bana şimdi Uğur abi gece gece :) bu işin üzerine gidip senin çalışmalarını gölgede bırakmak istemiyorum.. aliye:gif Bu dediğime ben bile inanmadım ya neyse :D Hadi ben yatar iyi geceler.. Chat'e çevirmişiz , fırça yedirtçeksiniz bana pala.gif

20. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Thailand'dan lepistesler

Uğur Hoca'm görüntüden başka işe erkek ribbon neden yaramasın ? Erkeklerinden döl alıp yavru alanlar olduğunu duydum ülkemizde. Bu Dünya'da henüz başarılamamış sanırım.

Sayfayı Paylaş