1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Toplu Karides Siparişi

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde taygun tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. taygun

taygun Guest

Arkadaşlar,

Yukarıdaki miktarlarda anlaştık mı? Siparişi geçelim mi? Lütfen herkes rakamlarını teyit etsin.

Tşk.

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Tamam abi benimki ok dir 10 tane böcük isterim ;)

3. Akgün Cem

Akgün Cem

İsim:
    Akgün Cem
    Banada 10 adet yeşil şimdilik yeter. Arı karidestende almayı istiyorum çünkü.

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    20 banada uyar..

5. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Biraz geç kaldım kusura bakamyın, uygundur 10 adet Tamer Hocam.

6. taygun

taygun Guest

Arkadaşlar bugün Murat Bey e mail gönderip hesap bilgilerini istedim. Ama henüz gelmedi. Zaten ben de siparişi Pazartesi günü verecektim. Bundaki amacım da böcüklerimizin kargoya takılıp Pazar gününü poşette geçirmelerini önlemekti.

Sonuçta, kendisine bugün 70 tane siparişimiz olduğunu bildirdim. Pazartesi günü inşallah ben havaleyi yapar Salı günü de elime geçiş saatine göre dağıtımı yaparım.

Dağıtım şu şekilde olacaktır:

Volkan 20
    Emrah 10
    Akgün 10
    Türker 10
    Tamer 20

Böcükler Salı günü elime gelirse aynı gün Emrah teslim alabilir benden. Çarşamba günü de Akgün Zeynep Kamil'den ya da Üsküdar'dan alabilir. Volkan ve Türker, sizlerle de Eminönünde buluşursak çok memnun olurum. Akgün'e böcükleri bırakıp oradan Eminönü'ne gelirim teslimat için.

Bu arada, forumdaki diğer arkadaşlar da katılmak isterlerse memnuniyetle onları da listeye dahil ederiz. Dün akşam bazı arkadaşlar bu konuyu uzun uzun takip etmişlerdi. Belki hala kararsız olabilirler.

Saygılar

7. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Pazartesi salı izinliyim ben abi , çarşamba günü 07:00 - 15:00 saatleri arasında çalışıyorum 16.00 gibi eminönün'de olabilirim.. abi hesap numaranı verirsen havale çıkarabilirim yada elden , sana nasıl uygunsa abicim..

8. taygun

taygun Guest

Volkan, Türker'den alma şansın var mı? Eğer o uygun olursa Türker'e bırakırım.

9. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Uyar abi alırım Türker'den...

10. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Bana uygun olur elbette... Umarım karideslerini öldürmem Volkan Abi :heyo:

11. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Senden değerli mi senin canın sağolsun.. Sende yada herhangi bir arkadaşımda kalsada karidesler gözüm arkada kalmaz. ;)

12. taygun

taygun Guest

Arkadaşlar,

Ben dayanamadım haha: ve 10'lu paket olarak Ghost Karides siparişi de veremeye karar verdim. Onları diğer akvaryumuma koyacağım. O akvaryumda zaten bir kaç tane Amano var. Eğer isterseniz 5 tanesini benden alabilirisiniz.

Duyrulur :helalolsun:

13. taygun

taygun Guest

Arkadaşlar,

Biraz evvel aşağıdaki görülen şekilde Hatay'daki Murat Bey'e siparişleri aşağıdaki şekilde geçtim. İlaveler olursa bildiririz.

"Şu an elimizdeki sipariş listesi şu şekilde:

Toplam 70 adet yeşil karides
    10'lu paket ghost karides
    300 adetlik su piresi

Şimdilik tamamı bu kadar. Sizden gönderim konusunda bir ricam daha olacak. Yeşil karidesleri 20 + 20 + 10 + 10 + 10 şeklinde ayrı paketlede gönderebilirseniz çok memnun olurum. Toplu gönderirseniz arkadaşlara paylaştırırken karidesleri hırpalamayalım."

Hayırlı olsun

14. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Sağolun Tamer Hocam danso:

Bugün duyduğumuz kadarıyla bu karidesler kendi aralarında çiftleşebiliyormuş ancak kesin bir bilgi mi bilmiyorum. Şahsen deneyip öğrenmek gerektiğini düşünüyorum.

15. gokhanaltintas

gokhanaltintas

Arkadaşlar ghost karides nasıl bir şey şeffafmı yerlimi biizm sularımızda varmı?
    Selamlar Saygılar.

16. taygun

taygun Guest

Gökhan Bey,

Merhaba. Doğrusu ben de hiç görmedim. Onun için de aşağıdaki adresten alıp besleyeceğim.

Sanki yarı şeffaf yarı beyaz gibi bir görüntüsü var.

Saygılar

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 14 Mayıs 2016
  17. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Tamer abi teşekkür ederiz siparişi hallettiğin için özelden bana banka bilgilerini verirsen havaleyi yapıyım abicim...

18. Akgün Cem

Akgün Cem

İsim:
    Akgün Cem
    Toplu Karides Siparişi

Taygun abi eline sağlık, pireler içinde kargo ücreti isterlerse veririz artık boşver şimdi tekrar tekrar uğraşmaya değmez. Hayırlı olsun...
    Arkadaşlar bu arada yeni bir konu açacağım, komando çöpçülerim yumurtluyor şuan :heyo: :heyo: dance: dance:
    Şu anda balıklarla ilgileniyorum arkadaşlar yeni konuyu açıp detayları paylaşıcam...

19. taygun

taygun Guest

Arkadaşlar,

Şimdiden bana havale çıkarmanıza gerek yok. Teslimat anında ödemeyi yaparsınız.

20. gokhanaltintas

gokhanaltintas

Benim yakaladığım karidesler tamamen şeffaf, türkiye tatlı sularındaki karideslerin ismini türünü şeklini bilen varmı acaba? Malesef şu an resmini çekemiyorum makınam yok. Ama tamamen şeffaflar ama o resimdeki gibi buz mavisine çalmıyorlar.
    Selamlar Saygılar.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş