1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Toptancıdan balık getirtmek

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde aykılıç tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. aykılıç

aykılıç

İsim:
    SELÇUK KARTAL
    Slm arkadaşlar, kazık yemekten bıktım. Bu başlangıcı yazarak girişi yapayım ve sorumu sorayım..

ben ithal aykılıç getirtmek istiyorum, 50 tane kadar alacağım, akvaryumcularda her zaman bulunmuyor en önemlisi de 5 tl den veriyor olduğunda da.
    Ben nerdeyse toptan sayıda (50-100 adet) almak istiyorum İstanbuldan bir toptancıdan getirtiyorlar, acaba 50 tane hatta 100 tane sayıda alsam bana da akvaryumcuya verdiği fiyattan verirler mi?
    Ben akvaryumcudan 5 liradan 10 adet alsam 50lira yapacak bari toptancıdan alayım çok sayıda beğenmediklerimi daha sonra yemle takas ederim, diye düşünüyorum..

Adamlar istediğimiz balıkları hem getirmiyorlar getirince de kekliyorlar bizi, bu çözümü düşünüyorum..

Yerli aykılıçları sevmiyorum, yuksek yuzgeçli aykılıçları istanbulda hangi ithalatçı getiriyor, nasıl getirtebilirim, fiyat listesi istesem ve sadece aykılıç istesem bana yollarlar mı?

bu işleri bilen arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim

Canlı doğurana son bi şans veriyorum, bu yolla da olmazsa artık melek balığına geçecem.. Son defa bi aykılıç için şansımı deneyim istiyorum, bu da olmazsa bu sevda bitsin de melekli günler başlasın:)

Sayfayı Paylaş