1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tropakvaryum..

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde 1903_33 tarafından 7 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. 1903_33

1903_33

İsim:
    Melih GÜLŞEN
    Öncelikle herkese merhabalar portalda gezerken Murat abinin tanıtmış olduğu ve kapıda teslim alınan güvenilir bir site önermiş bende hemen baktım biraz inceledikten sonra fiyatların bana göre ucuz ama bilmiyorum yeni olduğum için size göre nasıldır.Neyse akvaryumu tanıtmaya geçeyim:
    100*50*30 boyutlarında ve bununla birlikte aşağıdaki ürünler:
    RS 100W ISITICI 1 ADET
    SOBO HAVA MOTORU 1 ADET
    ROXİN AYDINTLATMA 1 ADET
    MAJESTİK İÇ FİLTRE 1 ADET
    MİDYE KIRIĞI KUM 5 KG
    PLASTİK BİTKİ 1ADET
    HAVA TAŞI 1 ADET
    HAVA HORTUMU 2 MT
    HAVA DAĞITICI 1 ADET
    HORTUM VANTUZU 5 ADET
    ve bir tane arka fon hediyeli olarak 167 tl'ye buldum siz nedersiniz bunu sizinle paylaşmak istedim:ay:

2. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Melih Kardeşim burdan hava motoru filan almıstım filitre birde ben sorun yaşamadım. Ama Bir abimiz sorun yaşamiş o konuyu kaldirmami söyledi hatta ama yöneticeler bi sakınca görmedi sanırım. Herkez sorun yaşicak diye bir şey yok tabi böle anlaşılmasın. Bence çok uygun :)

3. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Fiyat Ucuz değil normal bana göre pahalıda olabilir gibime geliyor :) Ben olsam o akvaryumu yaparım çokta ucuza gelir 25-30Tl bir kafa motoru alırım DIY Dış filtre yaparım hava motoru yerineden küçük bir iç filtre alırım 10 Tl falan hem akıntı hem oksijen için kum zaten 15 Tl falan dekorda öle

Sen bilirsin yani bana normal geldi fiyat

4. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Açıklayayım..
    150 lt akvaryum 100w ısıtıcı çok zor..
    İç filtre kaldırmaz+dış filtre alman gerekir..5kg kum yetmez çok ince olur hatta yer yer boşluklar olur+kum alman gerekir..
    2mt hava hortumu ordan kestin burdan kestin bitti sonra kısa gelir vs.
    Plastik bitki zaten önermem akvaryuma.
    Hava taşı,hava hortumu,vantuzların zaten bir değeri yok en fazla 4-5 tl.
    Hava motorunun gücünü bilmiyorum ama sanırım yeter birşey diyemem florasan da aynı şekilde birşey diyemem. :)

Ben 160 tl ye 120 lt akvaryum+ atman şelale filtre+TetraTec 200w ısıtıcı+Atman hava motoru+aquastar 18w florasan vs.vs. birsürü şey aldım hesapla biraz benim malzemelerle seninkileri ondan daha uygun bulabilirsin bence ;)

5. keskinerkan

keskinerkan

İsim:
    Erkan KESKİN
    Kubilay kardeşime katılıyorum birazdaha araştırmanı tavsiyeederim akvaryumun boyutlarıda biraz sıkıntılı bence 30 yükseklikse çok az genişliksede çok dar tabi cichlid düşünüyorsan.

6. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    150 LT 100 W yeterli olur arkadaşlar ben 100w kullanıyorum akvaryumum 27 Derece 200 Lt

Sayfayı Paylaş