1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tropheus İlangi Yellow Damızlıkaltı Erkekler Hediyedir...

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde Snowblind tarafından 13 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Arkadaşlar belirttiğim gibi damızlıkaltı İlangi Yellowlarımın fazla çıkan erkeklerini hediye edeceğim.Bir Pet Shop'a gidip de satmaktansa buradan sizlere hediyem olsun isterim.En azından 6-7 aydır gözüm gibi baktığım balıklarımın daha emin ellerde olduğunu düşünürüm.Şehir dışına kargo yapma şansım yok.Elimde ne strafor koli ne de oksijen basabilmek için ekipman bulunmakta.Almak isteyen arkadaşlar Antalya bölgesinde ikamet etmeleri sorunu ortadan kaldırır.Bir gün çıkıp gelip alabilirler.Daha uzakta olanlar ise bir tanıdık veya buadan geçen bir arkadaşları sayesinde de alımı yaptırabilirler belki?

Kaç tane erkek olduğunu henüz bilmiyorum zira ayırımı pazartesi yapacağım.Ancak ayırımı yaptıktan sonra erkek İlangilerimin fazlalıklarını tutabileceğim doğru dürüst bir hacme sahip ikinci bir tankım yok.Bu yüzden ilanı şimdiden açtım ki belki aynı gün elden çıkarabilirim diye?En az 5-6 çok sağlıklı ve muhteşem formda damızlıkaltı olacağını tahmin ediyorum.İlgilenenler bana alttaki numaramdan da ulaşabilirler.

Balıklar verilmiştir.

2. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Örnek hareket, tebrikler Eray.
    Umarım senin kadar iyi kalpli bir sahip bulurlar.

3. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Mahçup ediyorsun Bülent ağabey.Ben ilk baştan da hediye edeceğimi belirtmiştim zaten.İnsanın içi el vermiyor ne olacakları belli olmayan bir esnafa satmayı.

ßy Mirac Küçükerdem ve BulentS bunu beğendi.
  4. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Doğru hareket, o kadar emek verip bağlandığımız canlıların rahat edecekleri yeri seçmek en doğal hakkımız.
    Sen en garantili yöntemi seçmişsin bana göre. Esnaf tanklarında satılana kadar bile hayatını kaybeden o kadar çok canlı var ki.

5. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN
    Çok güzel bir davraniş Eray abi örnek davranişin için çok teşekkürler.Tebrik ederimtemo8

BulentS bunu beğendi.
  6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Eray abi düşünceli bir hareket helal olsun...:)

7. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    Balıklar forum dışından bir arkadaşa hediye olarak verilmiştir.

8. mangusta

mangusta

Yer:
    Edirne
    İsim:
    fuat boran
    Hayırlısı olsun yakında bende bir grup erkek vereceğim henüz ayrım yapmadım ama takribi 4 adet erkek ve 3 adet erkek leptosama taliplisi varsa Edirne-lüleburgaz-babaeski-uzunköprü-vize-keşan gibi lokasyonlarda elden teslim edeceğim.

9. Kızıldeniz Akvaryum

Kızıldeniz Akvaryum

Yer:
    MANİSA
    İsim:
    ilyas özden
    Helal olsun hocam..
    tebrik ederim..

10. mangusta

mangusta

Yer:
    Edirne
    İsim:
    fuat boran
    düzeltme..

11. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    İlanı kapatıp telefon numaramı silebilirmiyiz lütfen?İlanın devamını okumayan, ben balıklarımı verdiğimden beri sadece ilk mesaja bakıp da arayan 15-20 kişi oldu :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş