1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tropheus İlangi'lerim

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde cirol tarafından 29 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Cevap: Tropheus İlangi'lerim

Cem hocam ne yalan söylim ufak ufak hareketlenmeler var.:)

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Biraz yeni resimlerle kendimi unutturmayayım.Resimler çok iyi değil makine iyi olmayınca ortaya çok fazla güzel şeyler çıkmıyor malesef.Resimdeki tarih makina ayarlı olmadığı için yanlış.Umarım benim afacanları beğenirsiniz.Yaklaşık 3 cm iken değerli Hakan kardeşimden almıştım.Şuan damızlık altı oldular ve kurlaşmalar başladı.

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 13 Mayıs 2015
  3. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu
    Vay Maşallah abi bunlar önümüzdeki seneye damgasına vuracak yavruları koyacak yer bulamayacaksın kanımca.

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Erman abiye kesinlikle katılıyorum. 41 kere maşallah. :nazar:

5. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Maşallah eşşek kadar olmuşlar İsmail yine benden önce yavru alıcan hadi yine iyisin :F

6. hakanaskin

hakanaskin

İsim:
    HAKAN AŞKIN

Maşallah İsmail hocam bunlar birer artık damızlık olmuşlar damızlık altı evreleri bitmek üzere zaten çiftleşmeler başlamıştır. Kısa zamanda yüzünü ilk gönderdiğim günkü gibi güldürürler inşallah. Saygılarımla... Selamlar...

7. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Teşekkürler Hakan hocam elimden geldiğince bakmaya çalışıyorum.İnşallah Anaçlarına yakın güzel damızlık olurlar.Güzel sözlerin için ayrıca çok teşekkür ederim.

8. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Biraz önce dişilerimden biri ağzını yumurta ile doldurdu Diğeri ise doldurmak üzere çiftleşme devam ediyor.:heyo:İlk denemeleri olduğu için atar diye düşünüyorum .Eğer atmazlarsa Kasakalawede olduğu gibi ortalama 30 ile 40 bekleyeceğiz.:)

9. leaders_bjk

leaders_bjk

İsim:
    ercan cetinkaya

selam bende ılangılerı cok sevıyorum mukemmel canlılar ama su an kaskalawe tankı hazırlıyorum ama işlh ılerıde buyuk bır tank alıp ılangı besleyecegım oncelık kasakalwede saglıkla buyutursun işlh

10. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Yeni kurulumunuz hayırlı olsun,Kasakalawe'de ayrı ve bir o kadar güzel bir tür.Benim vazgeçilmezlerim arasında.İlk Tropheus'a başladığımda bende Kasakalawe ile başlamıştım ve hala ayrı bir yeri vardır.Umarım sizde sağlıklı büyütürsünüz.Kurulum aşamalarını paylaşırsanız seviniriz.

11. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

İsmail hocam ne alemdesin umarım yaramazlar iyidir.

12. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Keyifleri yerinde ,ben fazla ilgilenemiyorum .:)

13. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Mrb Arkadaşlar uzun bir heyecan şu anlık son buldu.Balıkları değerli bir kardeşime vereceğim kısmet olursa.Hobiye biraz ara vereceğim bazen maddi imkanlar herşeyden önde geliyor.Ama bu sıkıntıları atlattığımda tekrar dönüş olacak.:)Burda konularıma destek veren ve yaptığım işi her zaman taktir eden siz değerli dostlara teşekkür ederim.Ben yine burdayım ve elimden geldiğince yine destek olacağım sadece bizim için hayat olan o 4 cam içindeki hayata biraz ara vereceğim.

14. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

İsmail abi doğru maddi imkanlar herşeyden önde,İnşallah kısa zamanda durumunu düzeltip,tekrar döneceğine inanıyorum...
    O kadar bilgi ve tecrübeyle,güzel bir akvaryumla dönmeni temeni ederim.Saygılar.saygılar:gif

15. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Hayırlısı olsun be ya. :). Katıldın benim kervana sende. Çarpışırız artık telefonda anılarımızla :D.

16. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Balıklarıma veda etmeden dün akşam bir kaç kare resimleri çektim ve paylaşmak istedim.Resimler çekildiğinde oda ışığı yeni açılmıştı , sosyetik ve özel ayarları olmayan cep telefonu ile çekilmiştir.

tropheus fish.jpg

17. Cevap: Tropheus İlangi'lerim

Hocam maşallah:nazar:çok güzeller.Ne diyeyim ben sana İsmail hocam bilmiyorum artık.Fatih çok şanslısın böyle oturmuş koloniyi abi kardeşe vermez hocamın kıymetini bil hayırlı olsun:helalolsun:

18. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

İsmail abi çok güzeller MAŞALLAH. Fatih döndü köşeyi süper koloniyle...
    İkinize de hayırlı olsun...:nazar:

19. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Bende İsmail abi gibi bir ustatdan boyle bir koloni alacagim icin cok mutluyum. Haftaya allahin izniyle baliklar tankimda olacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

20. Cevap: Tropheus İlangi'lerim

Hayırlı olsun Fatih.

Sayfayı Paylaş