1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tropheus İlangi'lerim

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde cirol tarafından 29 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Cevap: Tropheus İlangi

Bir haftalık süreci çok şükür sıkıntısız olarak atlattım.Bugün bir kaç kare resim paylaşmak için ışığı açtım fakat tepki verdikleri için kapatmak zorunda kaldım.Işığa alışmaları biraz zaman alacak gibi.Işıkğı açtığımda birkaç tane net olmasada resim çektim ,akvaryum'un genel görünümü ve bir kaç tane yakalabildiğim afacanların resmi.İlerleyen günleri daha net ve güzel kareler paylaşacağım inşallah.

hakanaskin ve The_ReligiouS bunu beğendi.
  2. hakanaskin

hakanaskin

İsim:
    HAKAN AŞKIN

Maşallah İsmail hocam resim kalitesi ne kadar da kötü olsada, sizin onlara göstermiş olduğunuz kalite gayet ortada. Umarım sizi bu balıklar ile memnun edebiliriz.

Dilerim Allah'tan tüm beklentileriniz ve temennileriniz yerini bulur. Çünkü ciddi manada herşeyin en iyisine layık bi karaktere sahipsiniz. Sizi yetiştiren anne babanızın ellerinden öper, bu doğrultuda hep birlikte bi yaşam sürmenizi temenni ederim.

Saygılar selamlar...

cirol bunu beğendi.
  3. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Maşallah iyi gidiyor gibi umarım sorunsuz devam eder

cirol bunu beğendi.
  4. takturk

takturk

İsim:
    tolgahan aktürk

Maşallah İsmail Allah sağlıklı büyütmeyi nasip etsin. Daha ayrıntılı resimler ve video da bekliyorum senden müsait olduğunda.

cirol bunu beğendi.
  5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Hakan hocam böyle güzel sözleri duymak beni mutlu etti ,size bu şekilde güven verebildiysem ne mutlu bana.Cümlemizin sevdiklerimizle huzurlu yaşam sürmesini nasip etsin rabbim.Balıklar'da sizin verdiğiniz özen ve değeri vermeye çalışıyorum ve bu sözleriniz doğrultusunda bunu yavaş yavaş yaptığımı hissediyorum.
    Teşekkürler Cem hocam amaç senden önce yavru almak bu doğrultuda hızlı bir şekilde devam etmeye çalışıyorum.:D

Tolgahan teşekkür ederim güzel dileklerin için,umarım sende sağlıklı büyütüp bol yavrular alırsın.Resim konusunda inşallah güzel bir makina bulup güzel kareler paylaşacağım.

6. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Hadi bakalım balıklar sağlıklı olsunda yavru sonraki iş

cirol bunu beğendi.
  7. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

İsmail abi konuya biraz geç dahil olsamda bir kaç kélam etmek istiyorum.

Öncelikle tankın ve yeni canlıların hayırlı olsun. Sen sanırım önceden de tropheus beslemiştin. Allah utandırmasın inşallah.

Bu arada herkes gibi benim de resim beklediğimi söylememe gerek yok heralde.

Sağlıklı yavrular dilerim şimdiden. :nazar:

cirol bunu beğendi.
  8. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Hüseyin güzel dileklerin için teşekkür ederim.Daha önce Kasakalawe vardı.Onlarıda yavrudan alıp büyüttüm ve baya yavru aldım.Şimdi ilangi tutkusu başladı ,yakın zamanda daha güzel resimler paylaşacağım.

9. sarıprenses

sarıprenses

İsim:
    mehmet bilbay

Hayırlı Olsun abi mükemmel bir akvaryum olmuş.Sağlıklı balıklar.

cirol bunu beğendi.
  10. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Halil teşekkür ederim akvaryumu beğenmene sevindim.Sade bir dekor ama bu şekilde daha çok seviyorum.Özellikle yavruları daha iyi gözlemliyorum.

11. Bülent ÖNER

Bülent ÖNER

İsim:
    Bülent ÖNER

Ben de diyordum nerde bu ilangi'ler diye. Hatta bugün aradım ama meşguldü telefonun, sonra da yoğunluktan arayamadım. Heh şimdi oldu işte, hayırlısı olsun İsmail'im. ALLAH kayıpsız sağlıklı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin İnşallah.

cirol bunu beğendi.
  12. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Teşekkür ederim Bülent abi güzel dileklerin için.Artık sıra sende baya ara verdin bu kadar hobide tatil yapmak iyi değil:Dbombayı patlatmanı bekliyoruz.

13. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

İsmail abi bu akvaryum seni kesmez...Balıkları hiç kesmez bombayı patlatmanı bekliyorum...:heyo::heyo::heyo:

cirol bunu beğendi.
  14. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Gaz verme abi. :D Akvaryum niye kesmesin İsmail abimi. :D Beni bile kesti... :D

cirol bunu beğendi.
  15. 10.KÖY

10.KÖY

İsim:
    Alican TEKİN

Balıklar hayırlı olsun ismail hocam.Sağlıkla kayıpsız büyütüp yavru almanızı dilerim.Anaçlarından daha güzel olurlar inşaallah.Hakan kardeşimizede çok teşekkürler ,gerçekten kendi balıklarından güzel bir insan.aliye:gifaliye:gif

Erkek güzeli Hakan'ım :F

cirol bunu beğendi.
  16. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Alican hocam güzel dilek ve temennilerin için teşekkür ederim.İnşAllah anaçları kadar olmasada onlara yakın formları sağlayabilirsem bu bile yeter.Hakan hocam gerçekten dediğin gibi değerli biri.

17. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

İsmail abi bizi duymuyor herhalde...

18. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Neden öyle düşündün Erman üzüldüm.

19. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Aklı ilangilerde Erman :D. Tabi bide yeni tosuncuk var Değmeğin İsmail abime :D :D :F.

20. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Birkaç kelamda bulunmuşdukta İsmail abi sen bırak bombayı patlatmayı bizim msj bile görmedin artık bizi bombada kesmez dinamiti patlatman farz oldu.Akvaryum çalışmalarına yarın pazar tatil başlasan iyi olur abi...:Dtemel2: şöyle 1 ton su alsın ama sen yap sıra bize gelsin abi.

Sayfayı Paylaş