1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tropheus Besleyenlere Özel Bir Video :)

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde hasanacar tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Dün çekilen bir video. :nazar:

[VIMEO]10922206[/VIMEO]

atlantisprensi ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Maşallah maşallah Hasan. :nazar: Yanılmıyorsam senin akvaryumdan ? Erkek balığın bölgeyi koruma hırsı her halinden belli oluyor. Terör estiriyordur akvaryumda. Dediğin gibi özel bir video gerçekten, teşekkürler ederiz.

3. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Evet, görüntü benim tanktan. Erkek, üreme anında gayet haşin ve gaddar :)

Teşekküre rica ederiz ;)

4. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ
    Allah'ım Hasan hocamın balıkları gibi eyle bizim balıklarımızı da. Akvaryum yok evde tropheus üretimhanesi var. Hocam harika görüntüler :nazar:

hasanacar bunu beğendi.
  5. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Videoları ve resimleri koymakta tereddüt ettim. Nazar değer mi acaba dedim. Ama mesajlarda nazar boncuğunu görünce seviniyorum.

Duana amin diyorum Volkan Hocam.

Senin konuna da yazmıştım. Benim Chimba'larda üreme işleri hiç yok. Çünkü erkek dişi oranı uygun değil. Diğer erkekler çiftleşme anını bozuyor ya da dişiye eziyet ederek yumurta attırıyor. İmkan varsa erkeklerden eleme yap bence. Duanın kabulü sebeplere riayet etmende gizli olabilir. Karar senin elbette. Sadece bir fikir. Sonuçta üretim işlerini benden çok daha iyi biliyorsun.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hasan sump sistemine geçmiş miydin, yoksa iç filtreye devam mı ?

7. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Abi iç filtre var bir de 420 litre için yeterli bir dış filtre var.

Yalnız şunu hemen ifade edeyim. Suda hareketlilik olana kadar çiftleşme bekliyor. İç filtreyi fişe takınca çiftleşme hemen gerçekleşiyor. Tropheus besleyen arkadaşların suyu hareketli kılmalarını tavsiye ederim.

YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş