1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tropheus kasakalawe yavrularım

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde cirol tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Bu gün itibarı ile yavruların 12. günü oldu çok hareketli ve gayet iyi durumdalar .Sadece ben ne zaman ana tanka salacağım diye kararsızım.

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    İsmail balıklarına Maaşallah diyelim sağlıkla besler büyütürsün İnşallah.

Akvaryuma salmakta bence fazla acele etme. 15-20 gün dursun istersen yavrulukta.Sonrasında salarsın akvaryuma.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Aslında hiyerarşi için küçük eklenmeleri daha iyi olur sanki.

4. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    Maşşallah ismail abim balıkların hayırlı olsun

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Benim minik canavarların güncel resimleri.Bugün 16.günleri afacanların ve gayet iyi durumdalar birbirleri ile didişme peşindeler:D Tüm çektiğim resimleri ekledim neye gerekse görmemişim yavruları olmuş formu resimle doldurmuş:F:F

[​IMG]:nazar:

6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    yeni resimler eklendi

:nazar:[​IMG]:nazar:

7. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ
    Kossssskocaman bir maşaallah. :nazar: Çok şeker görünüyorlar İsmail Hocam. Daha nicelerini göstersin Allah. İnşallah ben de yakında bizimkilerin resimlerini yayınlayacağım. :temel:

8. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Volkan hocam güzel temennin için çok teşekkürler ,inşallah sende bu mutluluğu en kısa zamanda tadarsın.Hocam resimleri sabırsızlıkla bekliyorum senin dişinin unutmadan son durum nedir hocam umarım herşey yolundadır.

9. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ
    Hocam iki dişim de inatla tutmaya devam ediyorlar. Rabbim nazarlardan esirgesin. Zira daha öncekileri 3. gün atmışlardı. Küçük olan dişimin ağzı dolu. Büyük olan dişimin ağzı o kadar dolu değil. Daha az yavru var gibi. Sanırım küçük olan dişimin yavrularını bu pazar alırım. O daha önce yumurta tutmuştu. İnşallah süreci sorunsuz atlatırız. Benim dikkatimi çeken Malawiler ağızlarında yavru varken hiç yem yemezlerken troplarım yeme diğer balıklar gibi saldırıyorlar ve ciddi sayıda yem kapıyorlar. Bunun güzel tarafı hayvan kuvvetten düşmüyor, kendini toparlamasına gerek kalmıyor. Ancak bir de kötü tarafı var ki yemleri yutarken mutlaka yumurtalardan da yutuyordur. İnşallah şöyle 10 tane bir yavru gelir. Hayal kurmak parayla mı! :F

10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Maşallah İsmail. :nazar: Tropheus çiftliği açarız artık. Volkan fotoğrafları bekleriz senden de. Sağlıkla büyüsünler bakalım.

atlantisprensi bunu beğendi.
  11. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Temel abi sen şimdiden yer ayarlamaya başla :D volkan hocam söylediklerin güzel gelişmeler dediğin gibi sen önceden dişinin yumurtaları attı diye üzülmüştün şimdi tecrübe kazanan küçük dişin diğerinde fazla yumurta tutyor :nazar:senin yapacağın herşeyi gidişine bırakıp balıkları fazla strese sokmayacaksın ondan sonra devamı gelecek ALLAH'ın izni ile

atlantisprensi bunu beğendi.
  12. 1903_33

1903_33

İsim:
    Melih GÜLŞEN
    İsmail abi yavruların hayırlı olsun inşallah sağlıklı büyürlerde onlardanda yavru alırsın Allah analı babalı büyütsün:)
    Abi birde unutmadan yavruları akvaryuma bıraktın mı

13. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Melih kardeşim iyi dileklerin için teşekkürler,yavruları salmadım henüz biraz kararsızım böyle giderse bir kaç daha yavrulukta kalacaklar

14. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Sağlıkla büyütüp güzel torunlarının olması dileğiyle. Allah nazardan korusun.

15. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Muhammed kardeşim iyi dileklerin için çok teşekkürler.:em:

16. cetin35

cetin35

İsim:
    Omur Cetin
    ismail bey miniklerin resimleri yokmu yayınlayında bi bakalım

17. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Ne demek çetin bey hemen ekleyeyim şuan bir adet resim eklicem yarın daha net resimler koyarım.

Sayfayı Paylaş