1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tropheus Kasakalawe

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde cirol tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. taygun

taygun Guest

Tropheus Kasakalawe

Ağaç fosili dedin soldaki kayalar mı? Tanımlaması ve özellikleri nedir bu tip kayaların?

Tşk.

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Tropheus Kasakalawe

İsmail hocam o kayaların fiyatları burda 50 krş.Bir ara yolun bu taraflara düşerse birlikte gezer kayalara bakınırız. ;)

Bu arada balıklarına Maaşallah olsun çok sağlıklı görünüyorlar. naz: Yavru alırsan yavrularından isterim haberin olsun. pala.gif

3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Tropheus Kasakalawe

Tamer hocam evet soldaki kayalar .Tanımlaması konusunda bir bilgim yok salınım yapmama özelliği var ama su değerli için artısı varmı yokmu araştırmak lazım huh:

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Tropheus Kasakalawe

fiyat çok iyi abi çayınımı içmeye geldiğimde dediğin gibi bakarız.Yavru aldığımda ne demek senden değerlimi hocam

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Tropheus Kasakalawe

Son tankımın ve balıkların güncel resimlerini paylaşayım.Artık bir dahaki resimler yavru aldığımda :)

Artık bir maşallahı esirgemezsiniz :)

6. taygun

taygun Guest

Tropheus Kasakalawe

Maşallah İsmail. ayağı büyümüşler. Artık yavru alma zamanı gelmedi mi? :cicek:

İlk resimde balıklar sarı ikensiğer resimdekiler kırmızı. Fotoğraftan mı yoksa balıklar bu derece renk değiştirebiliyorlar mı?

7. HeRo_57

HeRo_57

Tropheus Kasakalawe

Çok güzeller. Bir şey sormak istiyorum o 3 renkli florasanın her hangi bir faydası varmı yoksa sadece bizim gözümüze mi hitap ediyor ?

8. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Tropheus Kasakalawe

Teşekkürler tamer abi bu aralar kovalamacaların başlaması lazım bekliyoruz :)Balıklar duruma göre renklerini değiştirebiliyorlar abi

9. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Tropheus Kasakalawe

Sağol Çağlar kardeşim dalgıç florasanın bi faydası yok önceki akvarumdan kalmıştı bazen yakıyorum normalde kullandığım silviana grolüx gün ışığı.

Tamer abi Bu hafta bir arkadaştan 1 erkek alıcam benim tankta tek erkek olduğu için ve rekabet olmadığından çiftleşme hareketleri fazla olmuyor.

10. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Uzun zamandır güncelleme yapmamıştım.Tankımın son hali, unutmadan diğer dostlarında tankını son hallerini merak ediyorum.Sizlerin tankınızın resimlerini görmek istiyoruz.

hasanacar bunu beğendi.
  11. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Maşallah İsmail hocam, çok güzel akvaryumunuz ve tropheuslarınız. :) Tropheusların durumu gerçekten harika maşallah, İsmail hocam akvaryumunuz sump'sız dime? Eğer sump'sızsa sump olsaydı çok iyi olurdu. :) Maşallah genede güzel herşey. :nazar: :nazar: :nazar:

12. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Teşekürler yavuz evet sump yok, aklımda var ama taşınacağım için beklemeye aldım.

13. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Hmm anladım İsmail hocam, inşallah yaparsın, daha temiz görünür akvaryum. ;) Gerçi gene temiz ama sump daha iyi bir temizleme yapıyor. :)

14. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Şimdi diyeceksiniz görmemişin tropheus'u olmuş :F olsun güncel resimleri paylaşmak istedim.

Buda tankımın baskın erkeği çalışmalarından dolayı kendisine plaket vermeyi düşünüyorum :D

15. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    İsmail yavrular Maaşallah epey büyümüş. Akvaryuma neden salmıyorsun artık ? :bilmem:

16. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Olcay hocam bu akşam bir aksilik olmazsa yavruları salacağım ,resimleri burdan paylaşırım.

17. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    İsmail abi çok güzel akvaryum :nazar:
    Ya bende bitki eklemek istiyorum fakat kum çok ince ve hava alamaz çürürler diye alamıyorumda. Ne yapacağım ya :(

18. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Teşekkürler kubilay benimde kum ince dikkat edersen ben anubiasları misine ipi ile taşlara bağladım ,sorunsuz şekilde büyüyorlar .

19. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Çok iyi o zaman fakat bizim burda bir kök 5tl bana pahalı geldi açıkcası..

20. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Güncel resimler spirulina tablet yeme saldırırlarken.

uozgul ve turqer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş