1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tropheus Kasakalawem Süpriz Yaptı 2

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde cirol tarafından 17 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Zor haklısın ağzı dolu balığı fotoğraflamak. Fotoğraf alırsında olayı net ortaya koymaz. Uzmanlık alanını tropheustan fotoğrafçılığa doğru kaydırman lazım sanırım. :D

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Abi benim makina allaha emanet çalışıyor şimdi hanıma balıkları daha iyi resimlerini çekmek için makina alalım desen balıklarla beni kapı önüne koyar.:D:D

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Dişi balığımın 23.günü ve güncel resmi ,resim kalitesi için yapacak bir şey yok

4. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    :nazar:
    Anlatıp imrendirip öylece bırakmak yok,dişinin ağzı içindeki yavruların fotoğrafını görmek isterim doğrusu.

volkantr34 bunu beğendi.
  5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Serdar abi inan o kareleri paylaşmak çok istiyorum ama makina kalitesiz olunca kareleri yakalamak çok zor ,ama vaktin olursa evime kahve içmeye beklerim hem tanışmış hemde o güzel kareleri yakında görürürüz.

6. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Nazik davetin için çok teşekkür ederim ama inan bir pazar günüm boş ve onu da malum içişleri bakanı emrine tahsis ediyoruz:)
    İnşallah bir gün bir şekilde kısmet olur diyelim.

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bu yüzden bir gurup kurdum Serdar abi. Kılıbıklar giremez adında yazılı bildiğin gibi. :F Seni de birgün bizim guruba almak isteriz kılıbıklıktan kurtulduktan sonra. tabi. :F İsmail'i bu gazla ünlü bir fotoğrafcıda yaparız biz.

http://www.akvaryumportali.com/vbi/group.php?groupid=2

Kılıbık olmayanları beklerim. :F

8. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Benim için artık çok geç,doktor ne yerse yesin demiş:tesk:

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  9. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Dişi balığım 25.günü devirmek üzere ağzının içindeki yavruları görebiliyorum,hayırlısı ile bir salsa yavruları

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Görselliği biraz daha uç noktalara ceksek varya uçacak, şişecek, patlayacakya işte. Maşallah maşallah.:nazar: Desene karpuz gibi yavrular yolda yine.

11. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Temel hocam bu hobide anladığım ve olması gereken en önemli malzemelerden biri sağlam fotoğraf makinası ,dişi ağzından kaçırmamak için resmen taşlara ağzı ile dokunup toparlamaya çalışıyor.

12. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    12,05,2010 26.gün

13. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    14,05,2010 28.güne geçiş

Yavruları salmamakta ısrarlı yapacak bir şey yok sabırla bekleyeceğiz.

14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Maşallah İsmail balığa. :nazar: Çok güzel bir kare yakalamışsın kutlarım. Bekleriz tabi ne var atlımı koşuyor arkamızdan.

cirol bunu beğendi.
  15. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    İsmail hocam gerçekten yakaladığın poz çok güzel.. Trop'un resmen ya sana nispet yapıyor yada sen rahat ol yavrular güvende mesajı gönderiyor. :) İnşallah yakın zamanda amca , dayı , hala , enişte , teyze oluruz.. :)

cirol bunu beğendi.
  16. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Temel hocam sırada kasakalawe süpriz 3'de var ,film iyi tuttu 3'cu bölümün çekimine hazırlanıyoruz.:DVolkan hocam amaç aşiret kurmak böyle giderse kısa zamanda aşireti kurarım.

17. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    İsmail abi maşallah kaptırdın gidiyorsun...

Bende sarı prensesleri ve yunusları sattım. Yeni tür arıyorum. Acaba tropheusamı geçsem diye düşünüyorum ama bütçem o kadar yüksek değil.

18. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Teşekkürler fatih kardeşim ,tropheus dediğin gibi biraz bütçeyi zorluyor.Tankının büyük olması lazım çeşit yem kullanman lazım, acele etme yavaş yavaş oda olur.

19. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Abi zaten 7-8 çeşit yem kullanıyorum. Bakalım büyük akv. yazın kaldırabilirim balık almaz isem. Okulların başlamasına yakın tekrardan kurabilirim...

20. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Bugün işe gitmeden son kez akvaryumun karşısına geçip biraz daha bakayım dedim.Daha sonra iç filitrenin üzerinde ufak bir hareketlilik farkettim dikkatli bakınca dişi balığımın ağzından bir tane firar eden gördüm.Ortalama 20 dakika uğraştım ama malesef yakalayamadım.Akşam eve gittiğimde taşların arasından yakalayıp resimleri paylaşacağım.

Sayfayı Paylaş