1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tropheus POLLİ

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde camfaus tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. camfaus

camfaus

İsim:
    M.S.ÖZKAN
    Merhaba, Sizlere danışmak istediğim bir konu var. Tropheus pollilerin Türkiye"deki piyasa değeri nedir ve tropheus bembalarla bir arada sıkıntı yaşarlar mı ?

SAYGILAR.

2. Bülent ÖNER

Bülent ÖNER

İsim:
    Bülent ÖNER
    Piyasa değeri hakkında bilgim yok ama, akvaryumunuzda tek tür olarak bakmanızı tavsiye ederim. Balıkları yavru mu yoksa yetişkin olarak mı alacaksınız? Polli'ler moori türlerine nazaran sert balıklardır. Ama bu sertliklerini balıkları yavru iken almanız azaltacaktır. En az 10 adet olarak almanızı tavsiye ederim. Elinizdeki akvaryum/akvaryumlar hakkında bilgi verir misiniz?

camfaus ve cirol bunu beğendi.
  3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Piyasa değeri bir kaç ilanda gözüme çarpmıştı,7 ile 9 cm arası 90 ile 110 tl gibi fiyatı vardı.Tropheus polli güzel bir tür özellikle gözlerin mavi renk oluşu ayrı bir hava katıyor.Diğer konularda bülent abi gerekeni yazmış.

camfaus bunu beğendi.
  4. camfaus

camfaus

İsim:
    M.S.ÖZKAN
    Bülent bey akvaryum 120x60x60 samp sistemli F0 3d1e şeklinde bir koloni var elimde koloni demek nekadar doğru bilemiyorum tabiki. Yakında balıkalrın fotoğraflarınıda paylaşıcam. Akavryumda 1e1d damızlık gold cüce çiftim ( Sineklikle ayrılmış şekilde ) şuan için 14 adet Bembalarım var pollilerin dışında.

Sayfayı Paylaş