1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tropheus seçimi için yardım edermisiziniz lütfen

Başlığı 'Tanganyika Balıkları Forum' kategorisinde (moliro) tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. (moliro)

(moliro)

İsim:
    ibrahim karabay
    Selam Tropheus alacagım bizim burada 2 çeşidi var.Tropheus İkola , Chimba sizce hangisini alayım.

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    İbrahim bey sizin için önemli olan alacağınız türün sağlıklı olması ?bence buna dikkat edin ,iki türde güzel burda seçim sizin .Unutmadan sizin orda olan tropheuslar yavrumu?

3. (moliro)

(moliro)

İsim:
    ibrahim karabay
    Aslında dediginiz gibi saglıklı olmaları önemli ama İkolamı , chimbamı takıldım kaldım . Balıklar 8cm yada 10 cm boyundalar .

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Alacağınız yer akvaryumcumu? bence 2 tür varsa gözlemleyin en sağlıklı hangisi ise onu alın eğer iki türde sağlıklı ise ben ikola derim.Birde dişi erkek oranı nedir?

5. (moliro)

(moliro)

İsim:
    ibrahim karabay
    Evet akvaryumcu. Tam olarak hastalıklarından anlamıyorum ama ikolalar chimbalara göre daha hareketli ama takıldıgım konu bu tropheuslar diger balıklara göre degişik mi yüzerler çok haretli saglıklı gibiler ama tuhaf bi yüzüşleri var ? Dişi erkek oranını senin dedigin gibi 1e 3d alıcam ama aklımdan 1e 4d almakta geciyor. Ya ismail abi gerçek söylüyorum bu tropheusları aldıgımı gece rüyamda felan görmeye başladım bildigin gibi degil.

6. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    İbrahim kardeşim tank ve alacağın balıkların resimlerini paylaşırsan sana daha çok yardımcı oluruz.

Sayfayı Paylaş