1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tropheus Türleri (Golden Kazumba, Kasakalawe, Brichardi Namansi.

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde Lake Tanganyika tarafından 20 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Satılan Canlı(lar): F0 Tropheus Golden Kazumba Dişi
    Adet Fiyatı: X
    Toplu Alım Fiyatı: 60 TL
    Adedi: 1 Adet
    Boyu: 10-11 cm
    İli/Semti: İstanbul/Beylikdüzü
    İrtibat Bilgileri: 05346834841 --- Özel Mesaj --- tupacshakur__34@hotmail.com
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Elden Teslim
    Fotoğraf:
    Diğer Ek Bilgiler: Golden Kazumba çok sağlıklı bir dişidir diyetlerine uygun beslenmiştir elimde tek kaldığı için satıyorum.. Balık kesinlikle dişidir isteyen gelip anüs-vent kontrolü yapabilir.. Yumurta tutmuş ve defalarca yavru alınmış bir dişidir... Migros Veya Beylicium civarında teslim edilebilir...

Satılan Canlı(lar): F1 Tropheus Brichardi Namansi
    Toplu Alım Fiyatı: 150 TL
    Adedi: 4 Adet
    Boyu: 7-8 cm
    Fotoğraf:
    Diğer Ek Bilgiler: Balıkların sağlıkların da hiç bir sorun yoktur istenirse yemlenebilir. Migros Veya Beylicium civarında teslim edilebilir...

Satılan Canlı(lar): F1 Tropheus Kasakalawe
    Toplu Alım Fiyatı: 120 TL
    Adedi: 3 Adet
    Boyu: 6-7 cm
    Fotoğraf:
    Diğer Ek Bilgiler: Balıkların sağlıkların da hiç bir sorun yoktur istenirse yemlenebilir. Migros Veya Beylicium civarında teslim edilebilir...

Satma sebebim yer darlığından dolayıdır. Golden Kazumba Dişisi F0'dır elinde tek kaldığı için bana vermişti ama calvus yavrularına yer açmak için mecburiyetten satıyorum... Alan kişi asla pişman olmaz isteyen gelip görebilir yerinde canlı canlı...

Sayfayı Paylaş