1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tropic Marine Bio Active tuz.

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Fatih BARLAS tarafından 20 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Bu tuzu kullanan varmı arkadaşlar. fiyat olarak 80-90 tl. 25 kg. çeşitli yerlerde, fiyat uygun diğer tuzlara oranla ama kullanan varsa yorum almak istiyorum.

yapılan karşılaştırmalarda bu tuzun değerleri

ca. 490
    mg 1315
    alk. 10,7 gözüküyor.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Uzun zaman kullandım ve memnumdum. Kısa süreli bir Ati Tuz tecrübem oldu fakat tekrar almam. Fazla tuz kullanmasamda acil durumlar için ve deniz suyu yoğunluğunu yükseltmekte kullanıyorum. Tekrar aldığımda tropic marin alacağım çünkü Ati tuzu hiç sevmedim.

Fatih BARLAS bunu beğendi.
  3. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Temel bey, ben red seaden kurtulmak istiyorum. Bio active uygunsa bunu satın alayım. Marine life da mevcut. 90 tl.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bence kullan bu tuzu, dediğim gibi tuz alacağımda ben de Tropic marin alacağım. Ati tuz yeni model çıkarmış onu da Marinelife'den aldım zaten ama bir daha alacağımı sanmıyorum.

5. selcom2008

selcom2008

Yer:
    İSTANBUL Başakşehir/Gaziosmanpaşa
    İsim:
    Selim CÖMERT
    Fatih bey bende kurulumda reef crystals kullandım şu an piyasada yok bende sizin gibi tuz aramaya başladım red seanın yeni bir tuzu gözüme takılmıştı siyah kova ama pek uygun görülmedi sorduğum kişiler tarafından bende tropik maren pro reef tuz aldım (135 tl) 90 tl nin üzerine birazdaha ekleyerek daha kaliteli tuz almanızı öneririm.

Fatih BARLAS bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş