1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ttnet Web Tv Test Yayınına Başladı

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

TTnet'in yeni servisi olan TTnet Web TV test yayınlarına başladı. İçerisinde şimdilik 43 kanalın yer aldığı yayınları sadece Türk telekom çalışanları ve sınırsız internet kullanıcıları izleyebiliyor. Yakında halka açılacak olan yayınları kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Web tv uygulamasını internet sitesinden izleyebilceğiniz gibi bilgisayarınza indireceğiniz yazılımlada seyredebilirsiniz. İçerisinde National Geopraphic Türkçe , Shorts tv, ATV, **** TV gibi kanallın yer aldığı Web tv uygulamasında kanalları türlerine görede ayırabiliyorsunz. Tüm kanalların yayın akışlarına güncel şekilde ulabilirsiniz. SD kalitede yayın yapan web tvde kanallarda takılma olmadan izleyebiliyorsuz. Ayrıca TTnet Web TV uygulamasını izleyebilmeniz için bilgisayarınızda microsoft silverlight yazılımı kurulu olması gerekmektedir.

Tiklayin
    http://webtv.ttnet.com.tr/home

Deneme amaçlı kullanacağınız kullanıcı adı ve şifreniz;

Kullanıcı adı: webtv-1
    şifre : www-tv

Bilgisayarınızdan izlemek için (TTnet playeri aracılığıyla);
    http://95.0.28.115/Player/SetupTV.exe

Browserınız üzerinden ek programsız izlemek için (Microsoft Silverlight aracılığıyla
    http://www.microsoft.com/silverlight...l/default.aspx

Gerçekden Güzel bir işe imza atmişlar donma olmadan izlenebiliyor yaban tv online izleyemiyodum benim için süper oldu belgeseleri kaçirmam. :D

Şuan için ücretsiz sanirim ttnet kullananlar izleyebilir başka edsl kulanicilari izlermi bilemiyorum. Kotali olanlar yanaşmasin fatura cok gelebilir ama sınırsızlar izler kaçirmayin :D Sanirim ücretli oluncada ayda bir tl gibi ücreti var ve ayri bir paket daha var kanal seçebiliyosunuz. Ttnet demekki kanal ihalelerine boşuna girmiyomuş bu programdan anlaşiliyor haha:

ZeRo-x7

2. Portnoy

Portnoy

Vay be helal olsun en sonunda bunuda yaptılar Teşekkürler.

3. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik

Vay be ilk defa TTnet adam gibi birşey yapmış :D

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Belgeseller için süper olmuş gerçekten. Teşekkür ederiz güzel bilgilendirme Murat Bey.

5. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Temel abi rica ederim. Bugün müşteri hizmetlerini aradim, bilgi almak için şuan için deneme aşamasindaymiş. Bitince ttnet kulanicalarina üyelik işlemi yapilcak ve her kişi kendi üye ismile gircekmiş. Dedim peki ücret ödücezmi hayir dediler ücretsiz izleyebilceksiniz. Tabi ttnet sitesinde açiklama yapilincaya kadar net bilgi vermiyolar. İşlemler bitince biz bildirimi size yapicaz ve üye olcaksiniz o şekilde giriş yapip izliceksiniz denildi, Sanirim daha çok kanal eklencekmiş bunun işlemleri sürüyomuş. Başarili bir çalişmaya imza atmişlar gerçekden burda:gif

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Teşekkürler, ben de şimdi keni kullanıcı ve şifremle girmeyi denedim kabul etmedi. Demek ki daha başlamamış. Bu arada National Geopraphic Türkçe bunu bulamadım.

7. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

National Geopraphic Temel abi sordum onu. Bende bulamamiştim , Kaldiri'lmiş şuanlik en kisa zamanda eklenicek ve daha çok kanal eklenicekmiş. Belgesel kanallarinin hepsi olcakmiş, Verdiğim şifrelerden girmeyi dene ben üye olamadim ,sayfa açilmiyo ama verdiğim şifrelerle girebiliyorum saygılar:gif

8. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik

Bende masaüstüne indirip girdim mükemmel çok net ve akıcı çok hoşuma gitti açıkcası.. :cekingen:

9. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Merhaba arkadaşlar tivibu yayin hizmetine başlamiştir. Detayli bilgi için wep site adresine bakabilir üye olmak istiyosaniz üye olup izleyebilirsiniz. saygılar:gif

http://www.tivibu.com.tr/anasayfa

10. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ

Arkadaşlar yanlışınız var. Ben üye oldum ve şu an izliyorum. National geographic var ve daha başka discovery ile animal planetin eklenmesi için mail attım çalışmalarımız sürüyor yeni kanallar eklenecek dendi. Şu an internet kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriyorsunuz ayrı bir kullanıcı adı ile şifre oluşturuyorsunuz. Nisan'ın 30una kadardı sanırım plus üyelik herkese 1 lira. Sonrasında ise plus üyeliğe geçmek için 4 lira veriliyor. Plus üyeliğe geçilmezse 1 liraya devam. 1 liraya sadece kanallar izlenecek 4 liraya daha önce yayınlanmış filmler, diziler, belgeseller izlenecek. Yeni çıkmış filmler ise film başına 3 ile 5 liraya izlenecek. Ben üye olduğuma son derece memnunum zira uyduda National Geographic yoktu. Onun için yüksek bir meblağ verip Digiturk falan almam gerekiyordu. Kablo tv bulunduğum mahallede yok. Ve ben belgesel hasreti çekiyordum. Torrent ile bu ihtiyacımı gideriyordum. Ve bu 1 liraya televizyon can simidi gibi yetişti. Kesinlikle tavsiye ederim. Ancak katiyetle neti sınırsız olanlara tavsiye ediyorum zira 80-90 kb ile çalışıyor sürekli bu hızı yiyor. Sınırlı olanlarınkini saatler içinde bitirir.

11. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Açiklamaniz için teşekkürler. Zaten verdiğim linkde anlatimlar var keşke bi linke baksadiniz bukadar yaziyi yazmaya uraşmazdiniz. saygılar:gif

12. atlantisprensi

atlantisprensi

İsim:
    Volkan ERİKÇİ

Ben National Geographic yok demeniz üzere yanlış bilgi olmaması için yazdım Murat bey. Ayrıca verdiğim bazı bilgiler verdiğiniz linkte yazmıyor. Özellikle program hakkında benim görüşlerim :)

13. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Ey yüce rabbim sonunda...

Adam gibi bir adım atılmış diyebilirim. Belgesel canavarı biri olarak bu uygulamanın çok hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Murat abi paylaşım için de teşekkürler. Sen olmasan belki haberim bile olmazdı. :D

14. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Bu arada ben açamadim linkleri. Bir problem mi var acaba ?

15. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Hüseyin kardeşim açiliyo sitenin yoğunluğundan açilmamiştir.

Sayfayı Paylaş