1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tuhaf hareketler

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde Bjkolik tarafından 30 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan
    Bu hareketin anlamı nedir arkadaşlar? Ben anlamadım.

[video=youtube;KGIpHwQdzFs]http://www.youtube.com/watch?v=KGIpHwQdzFs[/video]

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Cevap: Tuhaf hareketler

Benim balıklar, yazın cama konan sivri veya normal sineği yakalamaya çalıştıklarında böyle daranıyorlar. Onun haricinde iç parazit belirtisi olabilir. Hayvanın içinde bir kaşıntı olduğunda, genelde yan veya alt kısımlarında oluyor, yüzünde olanı görmedim, yine aynı tip davranışları sergileyebiliryorlar.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Maşallah çok güzel bir balık ve çok sağlıklı. Yaptığı sadece bölgesini genişletmeye ve temizlemeye çalışmak. Video için teşekkürler. Tekrar maşallah.:nazar:

4. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan

Çok hareketli ve sürekli dişi balıklarıma kur yapıyor,kumları kazıyor ve çok baskın nerdeyse onu durdurmak imkansız gibi görünüyor:nazar:.Fakat bu baskınlığı dişi balıklarıma kovalamasına yol açıyor.Dişilerimi çok kovalıyor.Yavru veren balığımı biraz daha az kovalıyor diğerleri üzerinde çok baskın durumda.Sadece burnunun üstünde bir siyah leke gibi bir şey var.Bir arkadaşıma sordum ve bana bu hastalık belirtisi olabilir dedi.Ama balığım da hiç bir sorun yok yeme istekli ve çok hareketli.:nazar:

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Bu işler böyle, sağlıklı ve güzel balık demek baskın ve hareketli balık demek. Lekesi normal bence.

Sayfayı Paylaş