1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tunze 9006, Ati 24W T5, RO, Kaya, Kum, Tuz, Eheim ve Hydor Motorlar, Katkılar, Su Ekleme Ünitesi

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Deathgrip tarafından 7 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Deathgrip

Deathgrip

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Ömer Tanrıkulu
    Kargo: 1-3-4-5-6 nolu ürünleri sorumluluk tamamen alıcıda olmak kaydıyla kargo ile gönderebilirim. 2 nolu ürünü kargo ile gönderebilmem mümkün değil. Diğer tüm ürünler kargoya uygundur.

Elden Teslimat:
    Sadece Kızıltoprak/Kadıköy/İstanbul'daki Opet Benzinci. 4-5-6 çok ağır olduğu için sadece evden teslim edilecek.

Önemli Not:
    Takas yoktur.

1) Tunze 9006 Protein Skimmer - 450TL
    Sadece 1 ay süresince karantina akvaryumunda kullanıldı. PS çok çok temiz durumda, ufak tefek görsel çizikleri var. Kutusu, belgeleri mevcuttur.

2) 3x Ati Blue Plus, 2x Ati Coral Plus, 1x Ati Aquablue Special 24W T5 - 240TL
    Sıfır, sorunsuz. Ayrı ayrı alıcılar çıkmadığı sürece beraber satılacaktır.

3) Reverse Osmosis, Ara Musluk Parçası, Yedek Silikat Reçine ve Membran Anahtarı - 230TL

***** firmasının ürünüdür. Sadece membran filtrelerin birinin dış yüzeyindeki çıkıntılardan birinde ufak bir kırık var. Kırık dışta ve çapak atması şeklinde. Herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Herhangi bir sızdırma vs. yok. Zaten 2 saat kadar su arıttım, herhangi bir sıkıntı olmadı. Membran filtresi 8-10 aylık, yenilenmesine ihtiyaç yok. Diğer tüm filtreleri 0 ppm sonuç almak üzere yenilendi. Çıkıştan 0 ppm sonuç alıyorum şuanda. Sıfır gibi, kullanıma hazır. 10 metre de hortumu ve ayrıca açma kapama vanası mevcut. Yanında tesisat ara musluk parçası ve membran anahtarını da vereceğim.
    - Üzerinde 2x 1 Mikron Sediment Filtre, 1x Filmtec Membran Filtre, 1x Karbon Filtre ve 1x Silikat Reçine bulunmaktadır.
    - Yanında en az yeni bir tüp dolduracak kadar kullanılmamış silikat reçine de vereceğim.

4) 18kg Nature's Ocean Natural Coral Reef Rock - 210TL
    Sıfır, hiç kullanılmadı. Plate şeklinde mercana uygun kayaların olduğu koli özenle seçilmiştir. RO suda yıkanmış. Frag koyabilmek için üzerine delikler açılmıştır, istendiği takdirde sistemi anlatabilirim.
    - Antik resif kalıntılarından elde edilmiş doğal, salınım yapmayan kayalardır.

5) 25kg ********** Pearl White Kum 1-1.5mm - 70TL
    Sıfır, 15kg kadarını yıkamıştım, tekrar kovaya döktüm.

6) 25kg Red Sea Coral Pro Tuz - 210TL
    Hiç açılmamış, sıfır durumda. Kova değil çuvaldır. En son çıkan yeni formüldür.

7) Eheim Compact 2000 - 190TL
    Sıfır, sadece 1 hafta kadar RO su ile çalıştı. Sorunsuz, kutusunda.

8) Eheim Compact 3000 - 140TL
    8-10 ay kullanılmış. Sadece vantuz tutacaklarından biri kırıktı. Japonla sağlam bir şekilde yapıştırdım ve hiçbir sorunu yok şuanda. Kutusu ve cama asma aparatları yok. Sadece vantuzları ve vantuzların takıldığı parçaları mevcut.

9) Hydor Koralia Evo 4400 - 170TL
    Sıfır, sorunsuz. Sadece denendi. Yeni Evo serisi, sessiz bir motor. 4400lt/h debiye sahip. Eski Koralialardaki gibi mil seramik değil. Motorun gövdesine bağlı ve metal. Böylece daha az ses yapıyor ve mil kırılma derdi yok.

10) Reef Royal Aquatics ATC Refraktometre - 110TL
    Sıfır, sorunsuz.

11) Otomatik Su Ekleme Ünitesi ve Priz - 110TL
    Sıfır, sorunsuz. Yener Yılmaz imalatı. Sadece su basmak için ufak bir motor almanız gerekiyor. Şamandıra tüm akrilik tutacak boyunca aşağı yukarı hareket edip sabitlenebiliyor, geniş bir yükseklik ayarına sahip.

12) ********** 500ml Strontium - 30TL
    Sıfır.

13) ********** 500ml Potassium Blend - 30TL
    Sıfır.

14) ********** Potassium Iodide 75ml (En az %75 dolu) - 10TL
    İkinci el.

15) Fauna Marin ve Rowa Karbon - 25TL
    İkisi aynı kutuda karışık durumda. 750ml civarı mevcut.

16) Hydor Multi Light Led Lamba - 25TL
    Sıfır, sorunsuz. Su geçirmez. Açma kapama anahtarı var. Ayrıca cam kenarına sabitlenebiliyor. Sump aydınlatması olarak aldım.

17) Grotech Akvaryum Eldiveni - 15TL
    Sıfır paket. 90cm, 10 adet mevcut.

18) E-Jet Pilli Hava Motoru, 5 Metre Yumuşak Hava Hortumu ve Bilimum Hava Hortumu Parçaları - 20TL
    Hepsi sıfır, sorunsuz.

19) 10 Metre Yumuşak Mavi Bahçe Hortumu 16x22mm - 20TL
    Sorunsuz, tek parça. Birkaç defa su değişimlerinde kullanıldı.

20) Ista Hortum Sabitleyici - 5TL
    Sıfır, sorunsuz. Cam kenarlarına takılarak, hortumların sabitlenmesini sağlıyor. Su ekleme motorundan çıkan hortumu sabitlemek için kullanacaktım.

H) 1,5 Metre Sert Şeffaf Hortum 16x22mm - Herhangi bir ürün alımında hediye
    Yeşil şeffaf filtre hortumu.

2. Deathgrip

Deathgrip

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Ömer Tanrıkulu

TencoMelih bunu beğendi.
  3. Deathgrip

Deathgrip

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Ömer Tanrıkulu
    11-15-H satıldı. Kalanlar;

1) Tunze 9006 Protein Skimmer - 450TL
    2) 3x Ati Blue Plus, 2x Ati Coral Plus, 1x Ati Aquablue Special 24W T5 - 240TL
    3) Reverse Osmosis, Ara Musluk Parçası, Yedek Silikat Reçine ve Membran Anahtarı - 230TL
    4) 18kg Nature's Ocean Natural Coral Reef Rock - 210TL
    5) 25kg ********** Pearl White Kum 1-1.5mm - 70TL
    6) 25kg Red Sea Coral Pro Tuz - 210TL
    7) Eheim Compact 2000 - 190TL
    8) Eheim Compact 3000 - 140TL
    9) Hydor Koralia Evo 4400 - 170TL
    10) Reef Royal Aquatics ATC Refraktometre - 110TL
    12) ********** 500ml Strontium - 30TL
    13) ********** 500ml Potassium Blend - 30TL
    14) ********** Potassium Iodide 75ml (En az %75 dolu) - 10TL
    16) Hydor Multi Light Led Lamba - 25TL
    17) Grotech Akvaryum Eldiveni - 15TL
    18) E-Jet Pilli Hava Motoru, 5 Metre Yumuşak Hava Hortumu ve Bilimum Hava Hortumu Parçaları - 20TL
    19) 10 Metre Yumuşak Mavi Bahçe Hortumu 16x22mm - 20TL
    20) Ista Hortum Sabitleyici - 5TL

4. sernur83

sernur83

Yer:
    Balıkesir / Ayvalık
    İsim:
    Serkan Sönmez
    hayırlı günler inşaallah Hydor Koralia Evo 4400 100 tlye olurmu

5. Deathgrip

Deathgrip

Yer: