1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Turkcell Temsilcilik Yarışması Destek.

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde zgrkaralar tarafından 17 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Merhaba Akvaryum Portali Ailesi;

Üyelerimizin bir coğunun Facebook hesabı vardır ve hep beraber birbirimize yardımcı olacağız diye düşünerekten Portal ailesine bu mesajımı gönderiyorum ;)

Turkcellin düzenlemiş olduğu Temsilcilik yarışmasına katıldım ve yarışma da ilerleyebilmek için desteklerinize ihtiyacım var 2 şekilde destek olabilisiniz Turkcell hatı olan Portal Ailemizin üyeleri Ücretsiz SMS atabilirler destek olmak için ayrıca Facebooktan destek verebilirler.

*-*Facebook Destek*-*
    Facebook tan destek için aşağıdaki linke tıklayıp destekle demeniz gerekmektedir.
    Facebooktan Desteklemek İçin Tıklayınız

*-*Sms Destek*-*
    Sms için ADAY 23686 Yazıp 5758 e göndermeniz gerekmektedir tamamen ÜCRETSİZDİR. Bu yüzden turkcell hattı olan her Portal üyemizin desteğini bekliyorum.

Teknoloji temsilciliğin de adayım herkesin desteğini bekliyorum dediğim gibi.

Slogan olarakta;
    Desteklerinizle beraber HEP beraber Türkiye Cumhuriyeti'nin en büyük operatörün de istediklerimiz dile gelsin istediğimiz teknolojik gelişmeler yer alsın.

Teşekkürler
    Özgür K.

2. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Cevap: Turkcell Temsilcilik Yarışması Destek.

Hayırlı olsun.
    Hem feysbuk ;) hem sms oy verdim.
    Seçilince siyasetçiler gibi olma yanlız.:crazy:

3. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR

Portal adamıyız biz siyasetciler gibi olmayız çok fazla desteğe ihtiyacım var destek arıyorum :)

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Ne yapacağımızı anlasam bir şeyler olacak ama kafam basmadı sanırım.

5. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem

Vallaha bende anlamadım Temel abi :)

6. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

ADAY 23686 Yazıp 5758 numarasına yollarsanız Özgür abiye destek vermiş olacaksınız. Ben Vodafone'luyum malesef destek veremiyorum :)

7. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Ben dün gece facebook dan destek olmuştum zaten.şimdi de sms ile olurum :)

8. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR

Abi Turkcell hattında aday 23686 yazıp 5758 e göndererek bana destek olabilirsin her gün gönderebilirsin. Ücretsiz olarak gönderiliyor bu gönderimler

Yukardada anlattığım gibi 5758 e ADAY 23686 yazarak gönderebilirsiniz her gün gönderirseniz çok memnun olurum ücretsiz

Sorun değil abiciğim facebook adresin varsa yukardaki linkten destek verebilirsin bana destekle diyerek

Teşekkür ederim desteğiniz için hergün sms atabilirsiniz gunde bir kere olarak :)

Şuanda teknoloji adaylığına binlerce kişinin arasında 10. sıradayım desteklerınızle daha da iyi yerlere geleceğim inşallah

9. BassKiller

BassKiller

İsim:
    mehmet yılmaz

Facebooktan destekledim ama genç türkcell olmadığım için sms ile destekleyemedim başvuru yaptım bu vesileyle :)

Sayfayı Paylaş