1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tuz ölçüm cihazı ATC özellikli (Refractometer Sıfır kutulu)

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde MuratTheDark tarafından 6 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. MuratTheDark

MuratTheDark

İsim:
    murat
    Elimde 2 adet olduğu için birisi satılıktır. Sıfır ve poşeti açılmadı daha. İl dışı kargo yapılır. (Ankara) 505 287 54 24

150 TL

2. jatu

jatu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    bora
    Belki yazdığınız rakama yakın değil ama 75 TL bu cihaz için makul bir ücret olabileceği düşüncesindeyim. Değerlendirirseniz irtibatlaşabiliriz.Saygılarımla

8020_r31s ve ka2n bunu beğendi.
  3. MuratTheDark

MuratTheDark

İsim:
    murat
    :) :) :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. R1sk

R1sk

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Caner Topcu
    Merhaba Murat bey .. Ürün markalı bir ürün mü yoksa Aliexpress de satılan 15-20$ ürünlerden mi ?

5. MuratTheDark

MuratTheDark

İsim:
    murat
    Markadan kastınız grotech falansa değil ama kendi markası var doğru, kimin kaça sattığını bilmiyorum ama 20 dolardan 100 dolara kadar benzerleri var.

6. R1sk

R1sk

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Caner Topcu
    Anlıyorum .. Kendisi markası nedir ? ve sizin ki kaç dolarlık acaba ?

7. MuratTheDark

MuratTheDark

İsim:
    murat
    Diyelim ben 40 dolara aldım önemi var mı?

Bu arada Türkiye'den aldım merakınız tam giderilsin...

Markasını unutmuşum pardon Aquanix...

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 14 Haziran 2016
  8. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Aynı durumda olan 2. mesajınız olduğu için bu sefer açık açık yazma gereksinimi hissettim.

http://urun.n11.com/diger-akvaryum-aksesuar/aquanix-ph-metre-P70503632

Farklı bir yem sitesinde de yine 125 tl.

Burdaki birçok insan gördüğünüz gibi dünyanın heryerinden online ürün satın alıyor.Birçok kişi anında internetten sıfır fiyatına bakıyor.125 tl lik taksitli bir ürünü kimse 150 tl+ kargoya almaz.Bunu bu sitede yapamazsınız.

Daha önceki ilanınızda 23 dolarlık termostatı 185 tl ye satıyordunuz.O zamanda sizi özel mesaj olarak uyarmıştım.

İlanınızı sistemde bulamadım.Büyük ihtimalle yönetim tarafından silinmiştir.70 TL lik termostat 100 dersen anlarım ama 185 dersen olmaz işte.

Ve ebaydaki ilan
    http://www.ebay.com/itm/Digital-Aqu...ffType=OrderSubTotalOffer&_trksid=p5731.m3795

Yurtdışından ürün getirip bir miktar üstüne satan bir sürü arkadaş var.Hatta ben buna karşı değil desteğim fakat siz oranı biraz kaçırıyorsunuz.

ypilevne, cemturan, jatu ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. R1sk

R1sk

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Caner Topcu

✌️

10. MuratTheDark

MuratTheDark

İsim:
    murat
    Almak isteyen alıyor diğer ürün ilk gün satıldı bununda biri satıldı biri duruyor, herkes kredi kartı kullanmıyor ya da okyanus ötesine güvenip kartını paylaşmıyor. Sonuçta 1 ay bekledim o priz için ve kaça aldığımı bilmeden hala atıp tutuyorsunuz. Alım satım kısmı ile ilgili bir etik kuralları paylaşılsın bilelim kim kaça aldığını kaça satmalı öğrenelim. Siz bana rw 8 ararken elinizdeki kaç yıllık eski seri dalga motorunu yurtdışındaki sıfır fiyatı ile aynı söylediniz size tepki vermedim. O fiyata sizden alsam üstüne kargo ödesem müstahak mıydı?!?

seko23 bunu beğendi.
  11. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Ben wp25 için size 160 tl demişim mesaj altta.
    wp-25.jpg

Şimdi genelde satın alınan yabancı siteye bakalım.Türkiyede sıfır ilan bulamadım.

sifh.jpg

65 x2,92=189,8 tl. yapar.Gördüğünüz gibi ben sizin gibi 2-2,5 katına satmıyorum.Söylediğim fiyatta sıfırının üstünde değil.Genel piyasayı düşündüğümdede fiyatın normal olduğunu düşünüyorum.Eski seri olabilir fakat ben sorunsuzca kullanıyorum yeni serisi zaten altta 270 tl.

http://www.akvaryummerkezi.com/Jebao-RW-8-Dalga-Motoru,PR-1197.html

Yurtdışından getirilen ürünlerin ufak fiyat farkları ile satılabileceğini ve normal olduğunu zaten üstte yazdım.Siz yurtdışından 70 e getirdiğinizi 185 e satıyorsunuz.Yurtiçinden 125 e aldığınızı 150 ye satıyorsunuz.Açıkcası bana garip geldi.

Şimdi çamur atarken aklında olsun kanıt olmadan atma.Sonra yüzüne gözüne bulaştırırsın.

12. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Üstte 1 ay bekledim o priz için kaça aldığımı nerden biliyorsun diyorsun.Bana attığın mesajda bana hediye gelen ürün diyorsun.Hediyeyi satmayalım mı yani diyorsun.
    36366.jpg

13. MuratTheDark

MuratTheDark

İsim:
    murat
    Hediye aldığım anlamı mı çıkıyor buradan :) Şaka gibisiniz ya. Size 70-80 tl ye satmadık diye mi böyle oldu anlamadım ;)

14. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Yazıyı okuyanlar zaten gerekli çıkarımı yapacaktır.

jatu bunu beğendi.
  15. MuratTheDark

MuratTheDark

İsim:
    murat
    Garipsiniz gerçekten, canınız mı sıkıldı işiniz gücünüz mü yok anlamadım. Ben bana nasıl geldiğini yazmıyorum, aldığım fiyatı yazmıyorum. Bir fiyata koymuşum alan alır almayan boş boş konuşur. Orada şu kadar burada bu kadar diye siz araştırın altına yazın benim için sıkıntı yok.

16. jatu

jatu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    bora
    Abi boşver ya, alan keriz varsa alır. Ne diyelim. Bazılarına batar para, açık piyasa.. Alanada satanada hayırlı olsun demek gerek. İyi akşamlar

8020_r31s bunu beğendi.
  17. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Murat bey yeni konu açın lutfen bu konuyu kilitliyorum. Refraktometre ile ilgili ilaninız onaylanacaktır.

Ayrica arkadaşlar,

Bu tip konusmalar gereksiz kırgınlıklara sebebiyet verebiliyor.Cok önceden de belirtmisligim vardır isteyen istediği fiyatı verebilir.

İnternet ortamı var arastırabilir kişiler. Yada bilene veya bizlere danısabilir isteyen. Bu yuzden burada varız hobiciler olarak. Ayrica ilanlar her daim kontrolumüzde sadece ilanlarda aktif olanlar ve aşırı art niyetli olanları ayır etmeye cabalıyoruz her zaman.

Ve,
    Diger ozel mesajlasmalarinız kendi aranizda gerceklestigi icin bizi ilgilendirmez.

Saygılar.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş