1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tuzla ve bir dost

Başlığı 'Diğer Evcil Dostlar Forumu' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 5 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Orhanlı tarafında Cuma günü inşaat temizliği yaptırırken toprak üzerindeki Şahin yavrusu sanırım bir yavru kuş gördüm.

Çok haşin bakışları vardı. Kediler yer mi diye düşünürken.Haşin bakışlarından çekindim. pala.gif

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Atmaca yavrusu değilmi bu ? yavru olduğu butlarındaki tüylerin hala telek halinde olmasından belli, yırtıcı kuşların tam bir hastasıyım, doğadan koparmaya kıyabilsem yeniden beslerdim ama birdaha tövbeler olsun :(
    Kedileri kendine yaklaştırmayacaktır Temel abi biraz zor bir av olurdu kedi uğraşmaz onla ;), daha gençte olsa doğuştan savaşçı en küçük tehtitte sırt üstü yatıp pançelerini kaldıracaktır o halde iken dokunmak demek jilet pençelerin tadına bakmak demek ;)

3. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Yırtıcı kuşlar her zaman benimde ilgimi çekmiştir . Kedinin yutamayacağı bir lokma o abi eminim kendini savunur kedide uğraşmaz mundar der geçer :D

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Bende atmacaya benzettim. huh:

5. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR

Temel hocam biliyorsun bizim fabrika Orhanlıda bu resimdekide kerkenez buralarda oldukça fazla fabrikanın camında öğlenleri gökyüzünden tarla farelerini almak için dalmalarını izliyoruz süper bir kare tebrikler.

Sayfayı Paylaş