1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tuzlu su severler buraya

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde balyoznuri tarafından 5 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Arkadaşlar internette gezinirken bu adama rastladım.Youtube'da birçok videosu var ve hepsini neredeyse izledim.Adam müthiş şeyler yapıyor.İzlemeyenler varsa bir sevdiğim bölümünü paylaşmak istedim.Bu sadece bir bölüm.Youtube'dan LA fishguys diye arattırın adam neler yapıyor bir bakın bence.Saygılar

Fatih BARLAS ve zgrkaralar bunu beğendi.
  2. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Akvaryuma hazırladıkları su (red sea ile) 1 hafta sonra çöpe gidiyor. sonra adamlar gidip Okyanustan su çekiyolar, tamamını okyanus suyu ile dolduruyolar. Her hobicinin izlemesi lazım gerçi adamlarda para var huzur var heheheh. Akvaryum akrilik, borular tesisat bile 10 numara işçilik. İzleyin.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Dediğiniz gibi para var, imkan var, su var ve huzur var. İlginç videolar ama gerçekten.

4. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Bir bölümünde deniz anası akvaryumu kurdu acayip bişeydi.Bukadar imkan bizde olsa acaba neler yapardık neler.

5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Kurduğu akvaryumlar kendi akvaryumları değil sanırım, bakım, kurulum hizmeti veren bir firma.

Yosun filtresinin tüm partlarını seyrettim, bunlara mail atında çivi var çivi deyin.:F

Sayfayı Paylaş