1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tuzlu Suya ve Canlılarına Hasret Kalmış Niğde Selamı

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde veligören tarafından 28 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. veligören

veligören

Yer:
    niğde
    İsim:
    veli gören
    Şu an için Güzel bir tuzlu su akvaryumu kuramasamda sizlerin kurulumlarını heyecan ve zevkle takip etmeye çalışıyorum ellerinize emeklerinize paylaşımcı ruhlarınıza sağlık

2. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    İnşallah sizde kurarsınız Veli Bey :)

veligören bunu beğendi.
  3. veligören

veligören

Yer:
    niğde
    İsim:
    veli gören
    Ozan bey inşallah kuracağım ama önce iyi bir bilgi dağırcığı oluşturmam lazım tatlı suda baya bir ilgim var ama tuzlu su nerdeyse sıfİr + bütce ayırmak lazım malum olunca en iyisi olsun :)

4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Çoğumuz küçük bütçeyle de olsa bir şeyler yapmaya, paylaşmaya çalışıyoruz. O kadar da korkulduğu gibi değil tuzlu su yavaş yavaş malzeme tamamla bütçeyi yormadan, forumu bol bol oku alt yapı oluştur. Gerisi geliyor zaten hep emek işi bu hobi, kendini kaptırdın mı vazgeçemiyorsun zaten.:kucaklıyorum:

veligören bunu beğendi.
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Araştırma, biraz okuma ve iyi bir danışma ile günü geldiğinde olur inşallah. Tatlı su alt yapısı olanlar pek zorlanmıyor zaten.

veligören bunu beğendi.
  6. veligören

veligören

Yer:
    niğde
    İsim:
    veli gören
    yorumlarınız için teşekkür ederim aşağı yukarı 5 sene tatlı su ile uğraştım sarı prenseslerden yunuslardan yavrular aldım ama okadar emeğimden sonra dandik bir ısıtıcı yüzünden canlarım ciğerlerim öldüler o darbeden sonra yeni yeni yaklaşmaya başladım akvaryuma şimdi inşallah alt yapım oluşunca imkanlar el verince sizlerinde katkıları destekleri ile yapacağız 10 numara bir deniz oluşturacağız niğdede inşallah

YIKIKTEMO ve veysel bunu beğendi.
  7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Konya ya yapıyoruz Niğde ye niye olmasın abi ...:)

veligören, cirol ve harfuzmani bunu beğendi.
  8. veligören

veligören

Yer:
    niğde
    İsim:
    veli gören
    inşallah kardeş

Sayfayı Paylaş