1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Tuzlu ve Tatlı Su Balıkları Bir Arada !!!

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde ismetsami01 tarafından 13 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. ismetsami01

ismetsami01

Yer:
    istanbul

Alparslan bunu beğendi.
  2. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Bunu 2-3 ay önce @Gmsy hüseyinle bi akvaryumcuda duyduk.
    Abicim bi katkı getircemaynı tankta hem palyaço hem lepistes bakacak millet dediğinde içimizden ne dediğimizi çoğunuz tahmin ediyorsunuzdur.
    Ha balıkların yaşıyor olması, mutlu olduklarını gösterir mi o ayrı. Bu balıklar ne kadar süre hayatta kalır o da tartışılır.

ismetsami01 bunu beğendi.
  3. ismetsami01

ismetsami01

Yer:
    istanbul
    Bu birleştirme teknolojisinin anahtarı Okayama Üniversitesi Bilimde Uzmanlaşmış Eğitim fakültesi eğitmeni Yamamoto Toshimasa tarafından geliştirilmiş olan bir çeşit ilaçtır. Formülü gizlidir. İlk kez Aquarama fuarında Osaka Japonya'da dünyanın en büyük yem ve malzeme firmalarından biri olan GEX firması tarafından bu mucize akvaryum paylaşılmıştır. Ama sürdürülebilirliği olduğunu bende düşünmüyorum. Tamamen bir uzak doğu fantezisinden öte birşey değil...

By Captain Barbossa

4. ismetsami01

ismetsami01

Yer:
    istanbul
    Yorum yapayım diyorum ama ne desem kafi gelmiyor. Böylesi canlı eziyetine! İyice soğudum ben bu uzakdoğu kültüründen...

By Captain Barbossa

Sayfayı Paylaş